21 Ocak 2017 Cumartesi

“Afife Meyli Lokanta”sında Eğlence Hayatına Damga Vuracak

“Afife Meyli Lokanta”sı Eğlencenin Merkezi
Bestelerin Efendisi Bülent Özdemir ve Hande Dönmez, Batı Ataşehir’ in yeni gözdesi “Afife Meyli Lokanta”sında Eğlence Hayatına Damga Vuracak

Alışılmışın dışında mezeleri, sıcak atmosferi ve hizmet kalitesi ile Batı Ataşehir’ e yepyeni bir soluk getiren Afife Meyli Lokantasında ilk olarak 24 Ocak Salı akşamı ve ardından  her Çarşamba ve her Cumartesi Bülent Özdemir ve  eşsiz yorumu ile Hande Dönmez müzik severlere  müzik ziyafeti sunacak.Yaptığı muhteşem şarkılarla gönüllerde taht kurmuş “Bestelerin Efendisi”, eğlence hayatının yakından tanıdığı  "Bülent Özdemir ve mükemmel yorumu ile Hande Dönmez ” Batı Ataşehir’de kapılarını yeni açan Afife Meyli Lokantasında  ilk olarak 24 Ocak Salı akşamı ve ardından  her Çarşamba ve her Cumartesi  saat 22.30 - 02.00 saatleri arasında sahne alacaklar.  Bülent Özdemir,  kendi besteleri ve Hande Dönmez ’in yorumu ile Türk sanat müziğin klasiklerinden Türkçe ve yabancı pop müziğinin eserlerine kadar çok geniş bir yelpaze ile müzikseverlere geçmişten bu güne uzanan unutulmaz saatler yaşatacak. 

Batı Ataşehir’ de geçtiğimiz aylarda açılan etrafı yeşilliklerle çevrili, bahçe bölümü İlkbaharda faaliyete geçecek olan Afife Meyli Lokanta özellikle alışılmışın dışında lezzetli mezeleri ile dikkat çekiyor.  Haftanın her günü saat 10.00 - 02.00 saatleri arasında hizmet veren Afife Meyli Lokanta, topik, ege otları, dövme hıyar salatası, Beyrut usulü muhammara, kestaneli soğan dolması gibi Rum, Ermeni ve Ege mezeleri ile adından şimdiden söz ettirmeye başladı.  Öğle servisinde de oldukça iddialı olan mekanda kuru erikli beyinli gerdan, kağıtta kurutulmuş isli et, fıstıklı balık köftesi gibi ara sıcaklar ile isli etli kaşarlı kaymaklı Boşnak köftesi ise gelen ziyaretçilerin şimdiden favori yemeklerinden. 

Deneyimli personeli ile kısa sürede Anadolu yakasının vazgeçilmez alternatifi olmayı başaran Afife Meyli Lokantaya gelen müzikseverler canlı müzik olduğu akşamlar birbirinden lezzetli tatlarla harika bir gece geçirecekler. Müzikseverler Afife Meyli Lokantasının canlı müzik geceleri fix menü fiyatları için 0216 688 89 49 /  0542 688 89 49 nolu telefonlarından ulaşabilirler. Canlı müziğin olduğu akşamlarına olan yoğun talep dolayısıyla rezervasyon yaptırılması önerilir.  

Afife Meyli Lokanta için www. afiferestaurant.com web adresinden,  rezervasyon için 0216 688 89 49 / 0542 688 89 49  no’lu telefonlardan iletişim sağlanıyor.  

Afife Meyli Lokanta
Barbaros Mah. Lale Sok. No: 4/2 Batı Ataşehir


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder