16 Ocak 2017 Pazartesi

Tüm İncelikler Sizin Olsun

Bölgesel yağlarınıza ameliyatsız bir yöntemle kısa zamanda veda edin, 2017’de tüm gözler üzerinizde olsun…Kısa sürede incelmek isteyenler için acısız ve ameliyatsız bir yöntem olan Ultrashape, bir türlü bölgesel yağlarından kurtulamayanlara etkili bir çözüm sunuyor. 

Spor, diyet yapılsa da kurtulması zor olan bölgesel yağlar, son teknolojik yöntem ses dalgalarıyla sorun olmaktan çıkıyor. Günlük hayatı etkilemeyen tedavi ile hızlı sonuç alınırken fazlalıklarından kurtulup yeni bir görünüme sahip olmak artık mümkün oluyor. 
Academic Hospital Estetik Merkezi’nde yer alan ameliyatsız bölgesel incelmede son trend Ultrashape, yenilikçi teknolojisiyle yaz kış uygulanabiliyor. 

Yeni yılda değişimi yakalamak isteyenler için Ultrashape’in uygun olduğunu söyleyen Academic Hospital Estetik Merkezi Op. Dr. Gamze Bektaş “Özellikle karın, bel, kalça bölgeleri için bu tedavi tercih ediliyor. Ultrashape, bölgesel incelme isteyenler için hızlı ve etkili çözüm sunuyor. Uygulamada kalıcı olarak yağ hücreleri parçalanıyor ve metabolizma yardımıyla yağlar vücuttan doğal yolla atılıyor. Diyet ve sporla bile eritilemeyen yağlardan kurtulmak isteyenler odaklı ultrason ve Bi-Polar Radyo Frekansın sinerjisinin buluştuğu Ultrashape ile istedikleri görünüme kavuşuyor.  Hedef bölgedeki yağ hücreleri kalıcı olarak parçalanırken cilt de aynı anda sıkılaşıyor. Yapılan işlem sonrasında da kısa sürede gözle görülür şekilde incelme yakalanıyor. Seansların acısız olmasının yanı sıra kısa sürede tamamlanarak hayatına aynı şekilde devam etmesi de insanların bu yöntemi tercih etmelerinde önemli bir etken olarak öne çıkıyor.” dedi. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder