4 Ocak 2017 Çarşamba


Melodi Baç’ın Anka Serisi’nin ikinci parçası olan 4. kitabı çıktı


“100.NESİL”
Savaşları kazandıran yüreğinizdeki güçtür!
13 yaşında yayınlanan ilk seri kitabı Yasak ile dikkatleri çeken Melodi Baç, 2. Serisi Anka ile de adından söz ettirmeye devam ediyor. Büyülü gerçekçiliği, fantastik atmosferi ile okurları bir yandan sürükleyen bir yandan şaşırtan Anka Serisi’nin 2. kitabı 100.Nesil’de yazar Crictus adlı fantastik bir gezegendeki ölümsüz iki kardeş arasındaki sonsuz taht savaşını anlatıyor. Melodi Baç’ın Anka kuşunun efsanesinden yola çıkarak yazamaya başladığı Anka Serisi’nin 2. Kitabı 100.Nesil bir yol hikayesi. Fantastik bir yolculuğu anlatan kitabın kahramanları, vücut değiştirerek hayatlarını devam ettiren Carmen Anka ve Enka Kamilla kardeşler; ihaneti, aşkı, arkadaşlığı, aileyi, fedakarlığı ve cesareti tanıtırken adeta yaşatıyor. Carmen Anka tahta yeniçıkmıştır ve yabancısı olduğu büyükbir gezegeni idare etmeye çalışmaktadır. Bu sırada ölümsüz kardeşi Enka Kamilla ise yeni bir beden bulmuştur ve tahtına oturmak için hazırlıklarına başlamıştır. Enka ve Anka kardeşler arasındaki güç eşitliği her 100 nesilde bir bozulmakta ve 100. nesline ulaşan taraf çok daha fazla güç elde etmektedir . 

Bu sefer 100. Nesil Enka Kamilla'dadır. Anka Carmen, halkını ve her iki gezegendeki sevdiklerini korumak için kardeşi Enka Kamilla' yı yenmeli sayısız fedakarlıklar yapmalıdır. Hatta belki de çok daha fazlasını…

21. yaşındaki genç yazar Melodi Baç, “Carmen Anka kendini keşfetmeli, ayakları üstünde durmayı öğrenmeliydi. Serinin ilk kitabı Anka’nın Dönüşü’nden sonra artık Anka'nın kanatlanma zamanı gelmişti. Kitabı yazarken ben de Carmen Anka gibi geliştim, değiştim.” dedi.

ARKA KAPAK YAZISI
Artık bir kraliçe olan Carmen, her şeyin yoluna gireceğini düşündüğünde yanılıyordu. Çünkü ölümsüz kardeşi Enka çoktan bir beden bulmuş ve onu öldürmek için yola koyulmuştu. Üstelik bu sefer Enka 100. Nesil'deydi.
Carmen'ın koca bir gezegeni yönetmesi, 100.Nesil'i yenmenin yollarını bulması ve çok büyük fedakarlıklar yapması gerekecekti. Asıl savaş şimdi başlıyordu...

Destek Yayınları/Edebiyat/368 syf./24 TL

www.turizminsesi.com  www.tourismexclusive.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder