12 Ocak 2017 Perşembe

VİENTO Spa’da kendinizi şımartın

VİENTO Spa’da doğal aromalar, yağlar eşliğinde birbirinden güzel masaj ve cilt bakımı seçenekleri ile misafirlerine soğuk kış günlerini ısıtacak masaj alternatifleri sunmaya devam ediyor

Lüks ve konforun buluştuğu Anadolu yakasının en prestijli otellerinin başında gelen Rescate Hotel Asia'nın içinde bulunan Viento SPA'da soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak masaj terapileriyle stresli günlerinizde sizi rahatlatmak için bekliyor. Rescate Hotel Asia’ın yenilenen VİENTO SPA’sı deneyimli ve profesyonel terapistleri tarafından sunulan masajlarla 2017’de kendinizi ödüllendirin.Rescate Hotel Asia'nın içinde yer alan VİENTO SPA hizmetleri, özel aromatik Spa ürünleriyle yüzyıllardır uygulanan tedavi tekniklerine çağdaş bir yaklaşım sunuyor. Sizi başka bir dünyanın kapılarını açan, VİENTO SPA masaj ve bakım ritüelleriyle 2017’ye mükemmel bir başlangıç yapmanız için size gerekli ortamı sağlıyor. Masaj odaları, VIP bakım odası, Türk hamamı, Sauna, Havuzdan faydalanabileceğiniz gibi kişiye özel kese, köpük uygulaması ve birbirinden dinlendirici masaj terapileri sayesinde yenilenerek günü karşılayabilirsiniz.

VİENTO SPA’nın klasikleşen masajlarından ve aromatik ürünlerle yapılan profesyonel ekibi ile bedeninizin ihtiyacı olan rahatlamayı size sunuyor. Yenilenen özel kişiye özel hamamı ile köpük kese favorileri içinde...  Klasikleşen diğer masajlar ile gelen rahatlama tüm günün yorgunluğuyla gerginleşen kasların ihtiyaç duyduğu sirkülasyon sağlarken, metabolizmanızı da hızlandırıyor. 50 dakikalık masaj ile kendinizi hafifletin..


VİENTO SPA’ın şehir hayatının stresi ve yorgunluğunu üzerinden atmak isteyenlere sunduğu diğer seçenek stresten arındırıcı masaj ile sinir sistemini sakinleştirerek duyguları canlandırıyor. Kendinizi bulutların üzerinde hissetmenizi sağlayacak masajlar için; 0216 631 39 41 numaralı telefondan Randevu alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder