12 Ocak 2017 Perşembe

TravelShop Turkey Fuarlarda Türkiye’yi tanıtıyor

TravelShop Turkey en çok fuarlara giden ve workshop yapan firma olarak biliniyor.TravelShop Turkey  Fuarlarda  edinmiş olduğu bilgi ve birikimlerini, ülke turizmine katkı sağlasın diye EMITT fuarı ile işbirliği yaptı Şu anda kadar 90 ülkende 1300 Acente EMITT fuarı’na başvuru yaptı, tamamı yabancı olmak üzere, hepsi Türkiye’yi yurt dışında pazarlayan ve pazarlamak isteyen firmalardan oluşuyor. TravelShop Turkey,  EMITT için özel yazılım hazırladı, WTM London ve ATM Dubai fuarlarının benzer biraz daha gelişmiş halini yaptı.

Şu anda hosted buyer firmaları sistem üzerinde Katılımcılar seçiyor, katılımcılar da seçilen hosted buyer acentelerini görüyor ve gelmeden önce ön görüşme yapa biliyorlar. Her gelen Hosted buyer acentesi 24 ayrı Türk firması ile B2B görüşmek zorundadır ve sistem üzerinden bizlerde göre biliyoruz.Ayrıca EMITT fuarının birinci ve ikinci günü Sabahları Speed Networking yapıyoruz, yani sabah 1 Saat boyunca, stant alan tüm firmalar 5 dakika ara ile gelen  Hosted buyer firmaları ile görüşe bilecekler.

Ayrıca aşağıda nitelikli acente sayılarını göre bilirsiniz.
Incentive and MICE agency: 128
Wedding Planner agency: 36
Health Tourism agency: 32
Golf Tourism Acentesi: 16
Winter tourism agency: 12
Education Tourism agency: 24
Leisure Travel Agency: 619

Toplam 90 Ülkeden, 1300 Hosted Buyer Acentesi EMITT Fuarına gelmek için kayıt yaptırdı.Tamamen Türk Turizmine katkı sağlamak için  gelen tüm hosted buyer acentelerini 3 gece konaklamasını, geliş gidiş transferlerini, yemeklerini firma olarak hiçbir  ücret almadan yapıyoruz.Biz buradan sizin aracılığınız ile Türkiye deki tüm turizmci meslektaşlarımı EMITT fuarına davet ediyorum ve kapılarına kadar gelmiş bu fırsatı değerlendirmelerini ümit ediyorum.Bu zor günleri birlik beraberlik içerisinde atlatacağımızı düşünüyorum ve Turizmde ki yönetici meslektaşlarıma naçizane önerim, reklamı tamamen keserseniz, sesinizi kimse duymaz. Önceden ülkemizin bulunduğu bölge ve tarihi dokusu ile çokta fazla bir reklama ihtiyaç yok idi ama bugün itibarı ile reklama ihtiyaç var ve bu reklamlar doğru yerde ve doğru zamanda yapmalıyız diye düşünüyorum. Turizmci meslektaşlarımı EMITT fuarına davet ediyorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder