20 Ocak 2013 Pazar

AVEA WHİTEFEST EĞLENCEYİ ZİRVEYE TAŞIYACAKAvea Whitefest 20 Ocak – 13  Şubat tarihleri arasında Uludağ’da gerçekleşiyor.Birbirinden eğlenceli aktivitelerin yer alacağı Avea Whitefest’te; Serdar Ortaç, Hande Yener, Fatih Ürek, Gülşen ve Ozan Çolakoğlu hayranlarıyla buluşurken, Hüseyin Karadayı ve Suat Ateşdağlı DJ performanslarıyla sahne alacak.Yalın ve Murat Dalkılıç ise Avea Whitefest Afterski Partileri kapsamında sahne alacak

Müşterilerini ayrıcalıklı teklifler ve kaçırılmayacak fırsatlarla buluşturan Avea, 2 hafta sürecek Avea Whitefest’te gençleri coşturmaya hazırlanıyor. Uludağ’ın en güzel otellerinde, birbirinden renkli partiler, DJ performansları ve konserler eşliğinde düzenlenen Avea Whitefest; müzik, eğlence ve kayak tutkunlarını bir araya getiriyor.

Kayak tutkunlarını Türkiye’nin en güzel pistlerinde çeşitli oyun, aktivite ve sürprizlerle buluşturan Avea Whitefest’in festival coşkusunu doyasıya yaşamak isteyen Avealıları kaçırılmayacak aktiviteler bekliyor.

Her gün 15:00 – 17:00 saatlerinde yapılacak Avea Jet Tube yarışlarından, 17:00 – 19:00 saatleri arasında gerçekleşecek Avea Whitefest Afterski partilerine, her gece saat 22:00- 00:00 saatleri arasında düzenlenecek Avea Karaoke gecelerine bir çok ayrıcalık Avealıları bekliyor olacak. Avealılar gün boyu play station, jenga, langırt ve wii oyunlarının bulunduğu Avea Lounge’ın keyfini çıkarabilecekler.

Avea Whitefest konserlerle coşturacak
Birbirinden ünlü sanatçıları ağırlayacak Avea Whitefest’te, Serdar Ortaç, Hande Yener, Fatih Ürek, Gülşen ve Ozan Çolakoğlu hayranlarıyla buluşurken, Hüseyin Karadayı ve Suat Ateşdağlı DJ performanslarıyla sahne alacak.

Yalın ve Murat Dalkılıç ise Avea Whitefest Afterski Partileri kapsamında sahne alarak hayranlarını coşturacak.

Avea’nın sosyal medyadan yapacağı yarışmanın sonucunda belirlenecek 3 şansı çiftin  Avea tarafından ağırlanacağı Whitefest’e katılan Avealılar ise özel konaklama ve ulaşımda yüzde 10 indirim imkanından faydalanacak. Avealılar ayrıca imzalı CD’lerin sahibi olurken, kayak kiralama hizmetlerinde yüzde 50 oranında indirim ve düzenlenecek etkinliklere özel davetiyeler kazanacak.

Avea Whitefest’in günlük programı Avealılarla her gün SMS olarak paylaşılacak. Festival boyunca çekilen fotoğraflar Avea instagram sayfasında yayınlanırken, isteyen Avealıların fotoğrafları MMS olarak anında kendilerine iletilecek.

KONSER TAKVİMİ
20 Ocak Pazar SUAT ATEŞDAĞLI
21 Ocak Pazartesi SERDAR ORTAÇ
22 Ocak Salı FATİH ÜREK
23 Ocak Çarşamba HÜSEYİN KARADAYI

27 Ocak Pazar SUAT ATEŞDAĞLI
28 Ocak Pazartesi GÜLŞEN LIVE - OZAN ÇOLAKOĞLU
29 Ocak Salı FATİH ÜREK
30 Ocak Çarşamba HÜSEYİN KARADAYI

10 Şubat Pazar SUAT ATEŞDAĞLI
11 Şubat Pazartesi HANDE YENER
12 Şubat Salı FATİH ÜREK
13 Şubat Çarşamba HÜSEYİN KARADAYI

Konserler Karinna Otel’de gerçekleşecek olup, kapı girişi saat 00:00 itibariyle başlamaktadır

AVEA AFTERSKİ PARTY PROGRAMI
20 Ocak Pazar MURAT DALKILIÇ
21 Ocak Pazartesi DJ PARTİ
22 Ocak Salı DJ PARTİ
23 Ocak Çarşamba DJ PARTİ

27 Ocak Pazar YALIN
28 Ocak Pazartesi DJ PARTİ
29 Ocak Salı DJ PARTİ
30 Ocak Çarşamba DJ PARTİ
10 Şubat Pazar MURAT DALKILIÇ
11 Şubat Pazartesi DJ PARTİ
12 Şubat Salı DJ PARTİ
13 Şubat Çarşamba DJ PARTİ

Avea AfterSki Partiler, her gün saat 17:00 – 19:00 arası Biber’de gerçekleşmektedir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder