27 Mayıs 2015 Çarşamba

İstanbul Şef Aşçılar Polonezköy ‘de Piknik organizasyonu düzenledi

İstanbul Şef Aşçılar Yardımlaşma Derneği Polonezköy ‘de Piknik organizasyonu düzenledi


İstanbul  chef ascilar sosyal Yardımlaşma Derneği ile deniz kuvvetleri bakim onarım Komutanlığı ile beraber düzenlemiş oldukları  sosyal hizmetler  kapsamında çocuk esirgeme yurdunda ki çocuklarla yapılan piknik organizasyonu  her yönü ile büyük  ilgi görmüştür  .


Istanbul  chef ascilar sosyal Yardımlaşma Derneği ile deniz kuvvetleri bakim onarım Komutanlığı ile beraber düzenlemiş oldukları  sosyal hizmetler  kapsamında çocuk esirgeme yurdunda ki çocuklarla yapılan piknik organizasyonu  her yönü ile büyük  ilgi görmüştür  .


Istanbul chef ascilar sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri  ile  ve  küçük yavruların  aileleri ile geçirdikleri  saatler  başkan ve dernek üyelerimizi mutlu etmiş, Kaderleri kendi ellerinde olmayan o minicik yürekler bir an bile olsa mutluluk dağıtan istanbul chef ascilar sosyal Yardımlaşma Derneği Onursal Başkanı İsmail Özsoy  ve Genel Başkan Murat Camgöz öncülüğünde  Okumuş Gıda ve Marmara süt ürünleri katılımıyla gerçekleştirildi .  Minik yavrular topluca teşekkür etmiş , gelecek dönemlerde bu coşkulu günün tekrarını istemişlerdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder