6 Ekim 2014 Pazartesi

29 Ekim’e Özel Güney Fransa Turu!Cumhuriyetimizin 91. yılının kutlanacağı 29 Ekim Bayramı’na özel Coral Travel-ODEN Tours’dan Güney Fransa’ya seyahat fırsatı… Çarşamba gününe denk gelen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda sadece bir buçuk gün izin alarak, tam 5 günlük bir izinle lavanta tarlaları, taş evler ve yemyeşil ağaçlarla süslü, Güney Fransa’nın huzur şehri Aix-en-Provence’e çok uygun fiyatlı bir seyahat imkanı sunuluyor.2014 yılında hafta arasına rastlayan resmi tatil günleri sebebiyle, seyahatseverler aradaki günleri izin alarak uzun süreli tatillere dönüştürebiliyor. Çarşamba gününe denk gelen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatili 28 Ekim Salı günü öğleden sonra başlayarak 1,5 gün yapılacak. Bununla birlikte, hafta arasına denk gelen 23 Nisan ve 1 Mayıs gibi, 29 Ekim de hafta sonu tatiliyle birleştirilerek uzun tatil olarak kullanılabilecek.


Türkiye pazarındaki tüketiciye 2006’dan beri tatil hizmetleri sunan ODEON Tours, 2014 yılı itibarı ile faaliyetlerine OTI Holding’in global tur operatörü markası Coral Travel ile devam ediyor. Coral Travel & ODEON Tours misafirlerine 29 Ekim’de çok uygun fiyatlarla Fransa'nın güneyinde yer alan, tarihi ve kültürel bir şehir olan Aix-en-Provence’i keşfetme imkanı sunuyor. Coral Travel & ODEON Tours’un, Cumhuriyet Bayramı’na özel, 26 Ekim çıkışlı, Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 3 gece konaklamalı 4 günlük Güney Fransa turu sadece 499 Euro. Fransa’nın güneyinde, Marsilya’ya 25 km uzaklıkta yer alan,  tarihi ve kültürel bir şehir olan Aix-en Provence, Monaco’ya kadar devam eden, güzeller güzeli bir bölge. Bu seyahatte, Cezanne ve Picasso'nun tablolarına ilham veren lavanta bahçelerini görebilirsiniz. Fransa'nın en güzel köylerinden biri olarak kabul edilen Gordes’in ortaçağdan günümüze kadar gelen şatolarını ve arnavut kaldırım sokaklarını keşfedebilirsiniz. Coral Travel & ODEON Tours’un Güney Fransa Turu’nda, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan “Papalar Şehri” Avignon’u da ziyaret edebilirsiniz. Zarif, çekingen ama aynı zamanda cıvıl cıvıl bir şehir olan Aix-en Provence,  bölgenin en görülmesi gereken şehirlerinden.


Coral Travel &ODEON Tours’dan her 100 TL'lik alışverişe 50 mil bonus
TÜRK HAVA YOLLARI’nın avantajlarla dolu özel yolcu programı Miles&Smiles’ın üyeleri, Coral Travel & ODEON Tours’dan gerçekleştirecekleri tüm seyahatlerinde her 100 TL harcama karşılığı 50 bonus mil kazanıyor.Tur programları hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için Coral Travel&ODEON Tours Çağrı Merkezi 444 0 684’yi arayabilir, www.coraltatil.com adresine ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder