25 Ekim 2014 Cumartesi

ALİ CAN AKSU, THE GREEN PARK PENDİK HOTEL & CONVENTİON CENTER’IN GENEL MÜDÜRÜ OLDU


Ali Can Aksu, İstanbul Asya yakasının 5 yıldızlı kongre oteli The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’da Genel Müdür olarak göreve başladı. Green Park Pendik Hotel & Convention Center’da göreve başlayan Ali Can Aksu, “İstanbul’un en değerli otellerinden birinde göreve başlamaktan onur duyuyorum. The Green Park Hotels Forbes’in Türkiye’nin en iyi kuruluşları listesinde 6’ıncı sırada yer alarak büyük bir başarı elde etti.  Bu başarıyı yeni oteller kurarak daha ileriye götürmeyi hedefleyen kuruluşa iyi şeyler yapmak için katıldım. Turizmdeki başarılarımı The Green Park Hotels ile geliştireceğim” dedi.


Green Park Pendik Hotel & Convention Center'da 2 Kral Dairesi, 16 Junior Suite, 2 Executive Suite, 10 Executive Deluxe Oda, 4 Executive Premium Oda, 32 Executive Oda, 2 Executive Challete, 31 Business Premium Oda, 15 Business Challete, 420 Standart Oda, 4 Engelli Odası olmak üzere toplam 538 oda bulunmaktadır.55 toplantı salonuna sahip.Odalar minibar,uydu TV sistemi,merkezi ısıtma sistemi,direkt telefon hattı,banyoda telefon,saç kurutma makinesi,kablolu internet bağlantısı,kasa,elektronik kapı kilit sistemi,yangın alarm sistemi özelliklerine sahiptir.


Green Park Pendik Hotel'de 7 bar ve restoran bulunmaktadır. Sarajevo Restaurant, zengin bir açık büfe kahvaltı servis etmekte olup deniz manzaralıdır. Gourmet Restaurant'ta ise zengin yemekler ve kaliteli şaraplar servis edilmektedir.


Konuklar Red n Black ya da Jinks Pub'ta da içkilerini yudumlarken TV izleyebilirler.The Green Hotel, Pendik'teki feribot iskelesine yalnızca 500 metre, İstanbul Formula 1 pistine ise 8 km uzaklıktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı yalnızca 7 km mesafededir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder