23 Ekim 2014 Perşembe

Tekirdağ Edebiyat Kültür ve Sanat Derneği Başkan Eşkinat’ı ziyaret etti


Tekirdağ Edebiyat Kültür ve Sanat Derneği kurucu yönetimi Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı makamında ziyaret etti.Süleymanpaşa Belediyesi tarihi binada gerçekleşen ziyarette kuruluş aşamasında olan Tekirdağ Edebiyat Kültür ve Sanat Derneği adına kurucu yönetimden Celal Çalık, Zeki Varan, Namigar Başbuğoğlu, Mustafa Ozan, Ozan Durhani, Çiğdem Tarar ve Nuran Sevim katıldı.


Tekirdağ’ı kültür ve sanat açısından geliştirmek amacıyla yola çıkıldığını belirten Tekirdağ Edebiyat Kültür ve Sanat Derneği üyeleri Başkan Eşkinat’tan destek istedi.Eşkinat ise Süleymanpaşa Belediyesi olarak temel hedeflerinden birinin de bu olduğunu altını çizerken;  “Biz göreve geldiğimizden bu yana yeni bir belediye yapılanması, klasik belediye görevleri ve projeler dışında Süleymanpaşa’yı kültür ve sanat açısından da geliştirmek için uğraşıyoruz. Bu doğrultu da bir dernek kuruluyor olmasından dolayı mutluyum. Sizlere başarılar diliyorum.” dedi.
Yapılabilecekler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyaret ortak çalışmalar yapılabileceği görüşü ile son buldu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder