19 Ekim 2014 Pazar

SARAY MUHALLEBİCİSİ & TURKCELL EMEKLİLER KULÜBÜ İŞBİRLİĞİ İLE


 “Saray Muhallebicisi anıları sizden, bol köpüklüler bizden!..”
Geleneksel sütlü ve hamurlu tatlıları ile Türkiye’nin ilk muhallebici zinciri olan Saray Muhallebicisi Turkcell Emekliler Kulübü işbirliğiyle, 1935 yılından bugüne müşterilerinin hafızalarında yer eden hatıraları ölümsüzleştiriyor!..

İstanbul’un klasikleşmiş lezzet noktalarından Saray Muhallebicisi’nin, 79 yıldır sunduğu doğal, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla müşterilerinin kalpleri ve zihinlerinde yer eden Saray anıları; bol köpüklü Türk kahvesi eşliğinde misafirlerinin yazacağı hatıralarla yeniden canlanacak.

THE NEW YORK TIMES’IN İSTANBUL’DAKİ FAVORİSİ
İngiltere’den Japonya’ya kadar İstanbul ile ilgili birçok ülkede yazılmış turist rehberi kitaplarda geniş yer bulan Saray Muhallebicisi; geçtiğimiz yıllarda ülkemize tatil için gelen Amerikalı bir gazetecinin izlenimleriyle, dünyanın en prestijli gazetelerinden The New York Times’ta haber olarak geniş yer bulmuş, tarihinden ve ürünlerinden övgü ile söz ettirmişti.

“ÜNLÜ” ANILARIN EV SAHİBİ
Kampanya kapsamında 60 yaş ve üzeri Turkcell Emekliler Kulübü üyesi olan tüm Saray Muhallebicisi müşterileri; hafta içi 15.00-17.00 saatleri arasında Saray Muhallebicisi şubelerine gelerek, ikram edilecek Türk kahvesi eşliğinde kendileri için özel olarak hazırlanan anı defterine Saray anılarını yazabilecekler. Bugüne kadar ünlü ve ünsüz birçok çiftin tanışma noktası da olan Saray, kampanya boyunca gelen tüm anıları kayıt altına alarak misafirlerine ait bu değerli hazineyi gelecek nesillere aktarmayı amaçlıyor.31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek olan kampanya; klasik tatları ile müşterilerine 79 yıldır kapılarını sonuna kadar açan Saray Muhallebicisi’nin tüm şubelerinde (*) geçerlidir. Kampanyaya katılacak olan Turkcell Emekliler Kulübü üyesi Saray Muhallebicisi müşterileri, kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.

*Beyoğlu, Teşvikiye, Osmanbey, Cevahir Avm, Zorlu Avm, Kanyon Avm, Özdilek Park, Etiler, İstinye Park Avm, Fatih, Bakırköy (Manhattan Pizza), Galleria Avm, Güneşli, Mall Of İstanbul Avm, Marmara Park Avm, Feneryolu, Suadiye, Bağdat Caddesi, Palladium Avm

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder