19 Ekim 2014 Pazar

DUKAN İLE ARA ÖĞÜNLER HEM HAFİF HEM LEZZETLİDünyada 38 milyona yakın insanın forma kavuşmasını sağlayan Dukan’ın mini kraker, bisküvi ve barları ile şimdi ara öğünler daha sağlıklı ve bir o kadar da leziz!


Ünlü Fransız Doktor Pierre Dukan’ın tüm dünyaya tanıttığı sağlıklı ve formda kalma mucizesi yulaf kepeği, birbirinden özel ara öğün lezzetlerini tatlandırıyor! Glisemik indeksi düşük, beyaz un, şeker ve yağ içermeyen, lif oranı yüksek ve benzerlerinden farklı olarak oldukça yüksek oranda yulaf kepeği içeren Dukan ara öğün atıştırmalıkları arasında mini krakerler, bisküviler ve barlar yer alıyor.
Gün boyu keyifle yiyebileceğiniz, uzun süre tok tutan, hafif ama besleyici Dukan ara öğün lezzetleri, acıktığınızda en sağlıklı abur atıştırmalık!


Her biri farklı lezzet alternatifleriyle raflarda yerini alan Dukan ara öğün atıştırmalıkları ile kalori hesabı yapmadan acıktığınız anlarda atıştırmanın keyfini yaşayacak, sevdiklerinize sağlıklı ve benzersiz tatlar sunacaksınız.Formunuza dikkat ediyorsunuz diye damak zevkinizden ödün vermek zorunda değilsiniz!


Tüm Macrocenter, Migros ve seçkin eczanelerden ulaşabileceğiniz Dukan ara öğün atıştırmalıkları ile açlık hissinizle vedalaşacak, daha sağlıklı beslenerek daima formda kalacaksınız.www.dukanturkiye.com


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder