25 Ekim 2014 Cumartesi

GK REGENCY SUİTES İSTANBUL ŞEHRİN MERKEZİNDE TURİZMİN HİZMETİNDE

TURİZMİN SESİ
GK Regency Suites İstanbul’ un merkezi Harbiye’ de 7 ay önce faaliyete geçen güzel Şık bir Butik Hotel.


GK Regency Suites Hotel Selçuklu hat sanatını, Osmanlı’nın zengin kültürünü konuklarına yaşatan mimarisi ve klasik ile bezenmiş modern çizgisi ile konuklarının beğenisini kazanıyor. Konumu ile ön plana çıkan otel, Kongre Vadisi başta olmak üzere Osmanbey – Şişli – Taksim – İstiklal Caddesi – Cihangir gibi merkezlere ve Metro ile diğer toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde.


37 odalı tesisin en önemli özelliklerinden biri Aile odaları. Dört kişilik ve 6 kişilik geniş ailelere hitap eden odaları ile diğer Standart ve Superior odaları konforu ve sıcak atmosferi ile dikkat çekiyor.GK Regency Suites’in temel amacı kaliteli servisi ile anılmak ve daimi misafir kazanmak bunun için çok çalıştıklarını söyleyen deneyimli turizmci Soner Barım kısa sürede belirli oranda bu hedefi gerçekleştirdiklerini söylüyor.Gemko Group’a bağlı GK Regency Suites grubun ilk Turizm yatırımı sektörde yeni yatırımlar yapacaklarını söyleyen Soner Barım GK Regency Suites’ in kısa sürede ortaya koyduğu performansın kendilerine cesaret verdiğini söylüyor. Deneyimli turizimci konukların konaklamaları boyunca yaşadıkları deneyimleri yakından takip ederek onlardan aldıkları geri bildirim ve yorumlar ile kendilerine yön çizdiklerini ifade ediyor.Group uzun süreli hareket planı oluşturarak her bütçeden her ihtiyaca hitap eden konsept bir marka yaratacak. Bu doğrultuda çalışmaları hızla devam ediyor. Soner Bey ‘’ Yapılan yeni yatırımlar ve özellikle oda arzındaki ciddi artış göz önünde bulundurulursa sektör için hayli zorlu bir süreç olacak.Özellikle 2015 yılı içerisinde bunun sektöre yansımalarının çok daha farklı sonuçlar doğuracağını düşünüyorum. İstanbul’da artan turist sayısı genel doluluklara yansıdı ancak yatak arzındaki artış fiyatları geriletti. İstanbul için düşünülen yeni alt yapı planlaması ve bu doğrultuda yatırımcıların gösterdiği ilgi sektörün geleceği açısından oldukça umut verici. Ancak başta da belirttiğim gibi planlanan yatırımların devreye girme sürecine kadar sektör ciddi bir zor süreç geçirecek.GK Regency Suites’ e geri dönecek olursak muhtemel tüm zorluluklara rağmen ortaya koymuş oluğumuz performans ve yakaladığımız ivme bize doğru yolda yürüdüğümüzü gösteriyor. Üzerimize düşen görev bu süreçte daha çok çalışarak önce misafirlerimize sonra bağlı olduğumuz gruba layık olabilmek. Bende bu güzel aileye katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum ‘’ diyor.  

Yasal Uyarı:.Yayınlanan haberin tüm hakları  www.turizminsesi.com ‘a  aittir.Turizmin Sesi  sitesinde bulunan haberler ve Fotoğraflar izinsiz kullanılamaz. Kaynak bildirerek ve aktif link koyarak kullanabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk burosu yetkilidir.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder