21 Ekim 2014 Salı

SHEVCHENKO, SHEARER, SCHMEICHEL GLORIA HOTELS & RESORTS’TA GOLFÇÜLERLE KARŞILAŞIYORGolf tutkunu ünlü profesyonel futbolcular ile amatör golfçüler, 11-18 Kasım tarihleri arasında “The Signature Event”  turnuvasında Türkiye’nin en iyi golf sahasına sahip Gloria  Hotels & Resorts’te karşı karşıya gelecek.Dünyanın en önemli ve en iyi turnuvalarına ev sahipliği yapan ve bünyesinde ilkleri barındıran Gloria Hotels&Resorts, şimdi de futbol dünyasının tanınmış isimlerini farklı bir turnuva için Türkiye’de buluşturuyor. Dünya’nın dört bir yanından gelecek olan 12 eski profesyonel futbolcu bu kez ellerinde golf sopası, önlerinde golf topu ile mücadele edecek. “The Signature Event”, 45 delikli ve Türkiye'nin en büyük golf kulübü olan Gloria Golf Kulübü’nün Old ve New sahasında ve Lykia Links ile National Golf Kulüpleri golf sahalarında yapılacak.


ÜNLÜ FUTBOLCULAR BU DEFA “THE SIGNATURE EVENT” TE GOLF TOPUNUN ARKASINDA
“The Signature Event” ile 12 eski profesyonel futbolcu, golf sopası ile harikalar yaratabileceklerini gösterecek. Bu futbolcular arasında İngiliz futbolcular Alan Shearer, David Seaman ve David Platt, Danimarkalı kaleci Peter Schmeichel, Ukraynalı futbolcu Andrij Shevchenko ve Gallerin Milli Futbolcusu Robbie Savage gibi önemli isimler yer alacak.

“The Signature Event” ile ilgili olarak Özaltın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özaltın, Avrupa’da ikinci, Türkiye’de ise en büyük 45 delikli golf sahasına sahip olan ve Golf turizminde en çok tercih edilen destinasyonlardan birine sahip olduklarını söyledi. Özaltın, Gloria Hotels&Resort’ün  dünyadaki spor otellerinden farklı olarak, tüm olimpiyat sporlarının yapılabileceği örnek bir tesis olduğunu belirtti. Büyük turnuva ve yarışmalara ev sahipliği yapabilecek üst düzey donanıma ve ileri teknolojik alt yapıya sahip olduklarını da dile getiren Özaltın, bu turnuvaların hem ülke turizmine hem de tanıtımına büyük katkı sağlayacağını söyledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder