25 Ekim 2014 Cumartesi

RADISSON BLU SAĞLIKLI VE FORMDA YAŞAM TUTKUNLARI İÇİN #BLUROUTES PROGRAMINI TANITIYORBu Yeni Program ile Radisson Blu Otelleri, Misafirlerine Sağlıklı Yaşamı Desteklemek için Koşu ve Bisiklet Rotaları Sağlıyor.Dünyanın lider otel markalarından Radisson Blu, seçili Radisson Blu otellerinde misafirlerine koşu ve bisiklet sürüş rotaları sağlayan #BluRoutes adındaki yeni programını bugün duyuruyor.

#BluRoutes otelde başlayıp yine otelde son buluyor. #BluRoutes ziyaretçilerin seyahatleri sırasında egzersiz rutinlerini de devam ettirebilmeleri için özel olarak tasarlandı. Radisson Blu Marka Genel Müdür Yardımcısı Rose Anderson, konuyla ilgili olarak, “Birçok ziyaretçimiz için sporun önemli olduğunu biliyoruz ve bu nedenle onların otellerimizdeki ziyaretleri sırasında fitness ritüellerini sürdürebilmelerine yardımcı olacak #BluRoutes programını sunmaktan dolayı çok mutluyuz. Her rota spor tutkusu olan otel çalışanları tarafından dikkatlice tasarlandı. Böylece misafirlerimiz yerel bölgenin sunduğu en iyi koşu ve bisiklet sürme deneyimini yaşayacaklarından emin olabilirler.”

Katılımcı oteller, çeşitli uzunluk ve zorluk derecelerine sahip, otelde başlayıp yine otelde biten bir ya da daha fazla rotaya sahip olacak. #BluRoutes’a yeni mobil uygulama olan ve Radisson Blu otellerinin servisleri ve yerel bölge hakkında bilgiler sunan Radisson Blu One Touch uygulaması ile ulaşılabiliyor.  Misafirler kolaylıkla otellerini seçip ana menüdeki ‘Out and About’ seçeneği ile #BluRoutes’u inceleyebiliyor. Misafirler ayrıca otelin internet sitesi aracılığıyla #BluRoutes’a ulaşabiliyor veya otel resepsiyonundan  #BluRoutes haritasını temin edebiliyor.

275’ten fazla oteliyle Radisson Blu büyük şehirler, havalimanı alanları ve tatil noktaları gibi önemli yerleşim yerlerinde bulunmaktadır. Radisson Blu yakın zamanda Türkiye’de Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul, Tuzla, Radisson Blu Hotel İstanbul, Şişli ve Radisson Blu Hotel Kayseri’yi hizmete açmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder