4 Ekim 2014 Cumartesi

“YİYEBİLDİĞİNİZ KADAR ISTAKOZ” HER PAZAR IST TOO’DA

DENİZ ÜRÜNÜ SEVENLERE MÜJDE!

İstanbul’da sonbaharda çıkar en güzel balıklar ve eylülün gelmesine en çok sevinenler de deniz ürünü sevenlerdir.  Shangri-La Bosphorus, Istanbul, klasik Pazar brunch’larına yeni ve lüks bir soluk getiriyor ve deniz ürünü fanatikleri için mevsimin hasattan masaya en taze ürünlerini barındıran brunch menüsünü ıstakozla süslüyor. 14 Eylül 2014’den itibaren her Pazar “yiyebildiğiniz kadar ıstakoz” keyfi, limitsiz yerli içeceklerle birlikte IST TOO’da…

Müthiş bir boğaz manzarasına sahip IST TOO, sevilen İtalya’dan sofistike Fransa’ya hatta Antik Asya’ya kadar uzanan dünya mutfaklarından örneklerle bezenen ve taptaze Akdeniz ürünleriyle süslenen ‘pazar brunch’larını, sezonun gözde lezzetleriyle birlikte Güneybatı Nova Scotia yarımdasında bulunan Cape Sable Adası’ndan getirttiği Canadian ıstakozlarıyla taçlandırıyor.

Birbirinden farklı yöntemlerle pişirilen ıstakoz çeşitlerinin tadılabileceği açık büfede, ıstakozun ızgarasından haşlanmışına kadar her türlü lezzetine doyacaksınız. ‘Istakozla pişirilen deniz ürünlü pirinç eriştesinden,  Istakozlu Asya usulü sebzeli pilava, Safranlı Akdeniz ıstakoz çorbasından, Enginarlı ıstakoz salatasına kadar geniş bir yelpazede sınırsız olarak sergilenecek olan Kanadalı güzeller, brunch büfesinin hem imzası olacak hem de gurme bir deneyim sağlayacak.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un Fransız başaşçısı Cyril Arrouard, “Yiyebildiğiniz kadar ıstakoz brunch”ının deniz ürünü fanatikleri için tam bir lezzet şöleni olduğunu vadediyor. Başaşçı Arrouard bu yeni menünün tanıtımı için; “Özellikle deniz ürünü sevenler, bu yeni ıstakoz büfemiz sayesinde, hiç yemedikleri kadar ıstakozu bambaşka ve zengin şekillerle keşfetme şansına erişecekler.” diyor ve şöyle devam ediyor; “Tabii ki daha geleneksel tarzda bir brunch’a alışık olan misafirlerimizi de unutmadık. Yumurta- Makarna ve Döner İstasyonları, kebaplar, suşiler ve yerel mezelerin yanısıra, taş fırınımızdan sıcacık çıkardığımız ekmek çeşitleri ve hamur işleri, günlük hazırladığımız dondurma waffle ve tatlı büfeleri herkesi bekliyor.”

Üstelik brunch’ınızı rahat yapabilmeniz için miniklerimize özel, eğlenceli sürprizlerle dolu bir alan ayırdık. Böylece çocuklarımız hem eğlenip hem de yine onlara özel hazırlanan menünün keyfini çıkarabilecekler.  Her Pazar 12.00 – 15.00 saatleri arasında sınırsız ıstakoz ve yerli içeceklerle süslenen bu olağanüstü brunch deneyimi, kişi başı KDV dahil 149 TL. 0-6 yaş arası çocuklara ücretsiz; 7 - 12 yaş arasındakilere ise %50 indirimli.

IST TOO, Shangri-La Bosphorus, Istanbul bünyesinde Mayıs 2013’de açıldı. Dünyanın en iyi tasarımcılarından Andrew Fu tarafından dizayn edilen restoran, Türk ve dünya mutfağının en sevilen tatları à la carte olarak özgün yorum ve sunumlarla haftanın yedi günü İstanbulluların hizmetinde… Eşsiz bir Boğaz manzarasına sahip IST TOO Restaurant her gün 06.00’dan 23.00’e hizmet veriyor.

Rezervasyonlarınız ve detaylı bilgi için: 0212 275 8888

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder