20 Aralık 2016 Salı

Açık Havada Gerçek Buz Pisti Next Level’da Açılıyor!

Yeni yıla günler kala Ankara’da bir ilk olan, açık havada gerçek buz pateni pisti Next Level Alışveriş Merkezinde açılıyor. Next Level, romantik Hollywood filmlerinin unutulmaz sahnelerinin çekildiği New York Central Park ve İngiltere Hyde Park gibi önemli merkezlerde buz pateni yapan çocukları izlediğimiz kış filmlerinin o çok keyifli anlarını ziyaretçilerine yaşatmaya hazırlanıyor.

Bu kış yılbaşı ve sömestrde unutulmaz anılarınız olacak! Buz pisti, çocukların kış eğlencesini doyasıya yaşayabilmeleri için yılbaşı ve sömestr dönemlerini kapsayacak olan 24 Aralık - 2 Şubat tarihleri arasında kurulacak. Next Level buz pisti, 5 yaş ve üzeri tüm çocukların buz pateni deneyimini doyasıya yaşamaları için her gün 12:00 – 20:00 saatleri arasında uzman kadrosu ve profesyonel antrenörleri ile hizmet verecek.

Gerçek buz pisti olur da dans gösterisi olmaz mı?
Son teknoloji donanımlar ile kurulacak olan buz pistinde, rengarenk ışık şovları, müzik ve sürpriz buz dansı gösterileri de yer alacak. Yeni yıla girerken, süslenmiş çam ağaçlarının arasında açık havada buz pateni keyfi yaşayacak olan ziyaretçiler, hem gündüz saatlerinde hem de ay ışığında aileleri ve sevdikleriyle paten kayma deneyimi yaşayacaklar. Bu anları daha da unutulmaz yapabilmek adına her seansta özel cihazlar kullanılarak patencilerin üzerine kar yağdırılacak ve kış mevsiminin tadı doyasıya çıkarılacak.

Next Level Alışveriş Merkezi: Prestijli konumu ve ödüllü mimarisi ile Ankara’nın ilk karma yaşam projesi Next Level; ofis, rezidans ve alışveriş merkezi ile şehrin en gelişmiş lokasyonu Söğütözü’nde, Eskişehir ve Konya yollarının kesişme noktasında yer alıyor. Ankara’nın kentsel yaşamında ilkleri bir araya getiren bu projenin bir parçası olarak Next Level Alışveriş Merkezi, lüks oteller, kongre ve fuar merkezi, akademik yerleşkeler, iş ve finans dünyasının genel merkezleri arasındaki konumuyla öne çıkıyor. Next Level, seçkin markaları bir araya getiren mağaza karması ile lüksü, ziyaretçileri için ulaşılabilir hale getiriyor.

Next Level Alışveriş Merkezi, Ekim 2013 tarihinde kapılarını açtığından beri; Uluslararası ödüllere layık görülen sıra dışı etkinlikleriyle, Ankara’nın kültür ve sanat hayatına değer katıyor. Ülkemizde ve tüm dünyada tanınmış ünlü sanatçılar ile ziyaretçilerini buluşturarak farklı organizasyonlar hazırlayan Next Level; konser, sergi, söyleşi, çocuk etkinlikleri, dans gösterileri, moda defileleri ve festivallere ev sahipliği yapıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder