16 Aralık 2016 Cuma

ICVB’ye yeni genel müdür

1 Aralık 2016 tarihi itibariyle ICVB-İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu Genel Müdürlük görevine Hicran ÖZBÜK atandı. 1 Aralık 2016 tarihi itibariyle ICVB-İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu Genel Müdürlük görevine Hicran ÖZBÜK atananan  aynı zamanda İstanbul Shopping Fest Genel Müdürlük koltuğunda bulunan Hicran Özbük, her iki kurumun genel müdürlük görevini birlikte yürütecek 

HİCRAN ÖZBÜK KİMDİR? 
Hicran Özbük, İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliğini ve Marmara Üniversitesi Çağdaş Yönetim Teknikleri Master Programını  bitirerek iş dünyasına adım atmıştır. AB üyelik sürecini ve bu sürecin Türkiye ekonomisi üzerindeki etkilerini daha doğru değerlendirebilmek adına, 2006-2008 yılları arasında ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Avrupa Entegrasyonu Yüksek Lisans programını tamamlamıştır.

1995 yılında girdiği iş hayatında,  İstanbul, New York ve Taşkent gibi farklı coğrafi  ve sosyokültürel başkentlerde tekstil-moda, ilaç ve lojistik sektörlerinde üst düzey yönetici olarak görev almıştır.
2014 yılında İstanbul Shopping Fest Genel Müdürü olarak atanmış, İstanbul'u alışveriş turizminde de bir cazibe merkezi haline getirmek hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.1 Aralık 2016 itibariyle, ICVB Genel Müdürlük görevini de devralmış bulunmaktadır. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder