20 Aralık 2016 Salı

D-Resort Grand Azur’dan 2017’ye Görkemli Hoşgeldin

D- Resort Grand Azur, 2017 yılını keyifli karşılamak isteyen misafirleri için özel iki ayrı program sunuyor. D-Resort Grand Azur, yılbaşı için konaklamalı ve konaklamasız iki alternatifli program hazırladı. Yeni yıla kısa bir tatil ile başlamak isteyenler için 30 Aralık – 1 Ocak ve 31 Aralık-1 Ocak tarihleri arasında 1 gece veya 2 gece konaklamalı bir program sunan D-Resort Grand Azur;  kahvaltı, açık büfe öğle yemeği, sauna, buhar odası, fitness ve yüzme havuzu kullanımını paket dahilinde sunarken erken giriş imkânı ve geç chek-out gibi imkanlar sunuyor.

Konaklamalı misafirlerine yılbaşı yemeği ve eğlencesinin yanı sıra sauna, brunch, çocukları için de ayrı eğlence ve çocuk büfesinin yer aldığı keyifli ve lezzetli bir program sunuyor. Konaklama paketinde balo salonunda gerçekleşecek gala yemeğinde orkestra eşliğinde ‘Seyhan ve Evşen’ ile fasılla başlayacak. Gece, Gülbence ile dünden bugüne şarkılar dinleyerek ve sürpriz yeni yıl çekilişleri ile devam edecek. Yılbaşı gala yemeğinde ise yine mezelerden, ara sıcaklara, ana yemekten tatlıya kadar zengin bir menü yer alıyor. 

30-31 Aralık; iki gece konaklama, balo salonunda eğlence dolu Yılbaşı Gala Yemeği dahil çift kişilik konaklama Fiyatı 980 TL

30 Aralık tek gece, çift kişilik konaklama ve balo salonunda eğlence dolu Yılbaşı Gala Yemeği; 700 TL

Steak & Bar’da muhteşem gece
Yılbaşı gecesi Steak & Bar’da ayrı bir program sunan D-Resort Grand Azur’da yılbaşı programı saat 19:00’da mini bir klasik konser ile başlayacak ve 21:30 itibari ile sahneye gelecek Pınar&Cihat’ın performansı ile hareketlenecek. Eğlencenin yanı sıra lezzet dolu unutamayacağınız bir yılbaşı gecesinde mezelerden, ara sıcaklara, ana yemekten tatlıya kadar şahane bir menü yer alıyor. 
D-Resort Grand Azur Steak & Bar’da, 31 Aralık Cumartesi günü saat 19:00’da başlayan ve gece yarısı 01:00’e kadar sürecek olan Yılbaşı Gala Yemeğinin kişi başı fiyatı 219 TL, gruplara özel fiyatlarda %10 indirim imkanı sunuluyor. Keyifli geçen yılbaşı yemeğinin ardından 1 Ocak Pazar günü Steak Bar’daki brunch’ta arkadaşlarınızla, ailenizle, sevdiklerinizle yeni yılın ilk gününden itibaren huzur içinde ve keyifli bir buluşma gerçekleştirebilirsiniz. Bir önceki akşam yemeğe katılanlar brunch’tan %20 indirimli olarak faydalanabiliyorlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder