26 Aralık 2016 Pazartesi

Muhteşem Bir Yılbaşı Hilton ParkSA İstanbul’da Sizi Bekliyor

Hilton ParkSA İstanbul’un Boğazı ayaklarınızın altında hissedeceğiniz mekanı Cloud 7 Restaurant, muhteşem bir yılbaşı programıyla sizleri bekliyor. Dilerseniz yeni yıl yemekleriniz için otelin şeflerinin özel olarak hazırladığı hindili yılbaşı menüleri ile yemekleriniz keyifli hale dönüşebilirsiniz.


Hilton ParkSA İstanbul, Boğaz manzarasını ayaklarınızın altından akıp gittiği panoramik manzarasına sahip Cloud 7 Restaurant’ında sizleri şölen tadında bir yılbaşı gecesi geçirmeye davet ediyor.  Tadına doyamayacağınız açık büfe, eşsiz boğaz manzarası ve “Z Müzik” eşliğinde 2016’ya keyifle veda edebilirsiniz. Limitsiz yerli içeceklerin dahil olduğu bu mükemmel şölen kişi başı 420TL. Yeni yılın ilk gününe mükemmel bir başlangıç yapmak isteyenler için de özel bir paket sunuyor. İki kişilik konaklama, kahvaltı ve yeni yıl eğlencesinin dahil olduğu bu özel paket 999TL.

Hilton ParkSA İstanbul Noel ve yeni yıl davetleri vermek isteyen için ise özel bir seçeneği var. Hilton ParkSA İstanbul’un şeflerinin özel olarak hazırladığı hindili menülerle dilediğiniz mekanda size şölen yaşatacak.  Yeni yıl ve Noel menüsü, limitsiz yerli içecekler dahil kişi başı 180 TL’den başlayan fiyatlarla.

Rezervasyon ve bilgi için: 0 212 310 12 00

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder