20 Aralık 2016 Salı

Hazır ofis WorkLand’ta, kiralama fiyatı 1,995 TL’den başlıyor

İstanbul’un iş ve finans merkezi Maslak’ta, Eclipse Maslak Business’ta hayata geçirilen WorkLand, hazır ofis konseptine yeni bir soluk getirdi. Tam donanımlı hazır ve sanal ofisleri bulunan WorkLand, yüksek standartlarda prestijli bir çalışma ortamı sunuyor. WorkLand projesinde, kiralama fiyatları 1,995 TL ile 8 bin TL arasında değişiyor. WorkLand’ta, 10 ile 52 metrekare arasında değişen 44 farklı çalışma alanı, 3 toplantı odası ve 300 metrekare ortak kullanım alanlarında, tüm gün maksimum verimi koruyabilmek için gerekli koşulların her biri titizlikle uygulanıyor.

2 yılda, 5 şubeye ve 12 bin metrekareye ulaşacak Artaş Grubu bünyesindeki ofis ünitelerini değerlendirmek için yola çıktıklarını anlatan WorkLand Yönetim Kurulu Başkanı Sare Çetinsaya, yaklaşık 5 aylık bir fizibilite ve hazırlık çalışmasının ardından WorkLand projesini hayata geçirdiklerini söyledi. İlk şubeyi Eclipse Maslak’ın 5.’ci katında 1500 metrekarelik bir alanda,  yaklaşık 2,5 milyon TL yatırım yaparak açtıklarını kaydeden Sare Çetinsaya, önümüzdeki 2 yıl içinde 5 şube ve 12 bin metrekareye ulaşmayı hedeflediklerini açıkladı. İlk etapta açılacak yeni şubelerin, Avrupa Residence Office Ataköy, Vadistanbul, Avrupa Office Ataşehir ve Ümraniye’deki yeni projede olacağını ifade eden Sare Çetinsaya, önümüzdeki dönemde WorkLand ile en az 40 şehirde faaliyet göstermeyi hedeflediklerini belirtti. 

Ofis kullanımına ve çalışma tarzlarına yeni bir anlayış getirdiklerini anlatan Sare Çetinsaya, şunları söyledi: “Genç ve dinamik girişimcilerin, iş hayatına atılırken çektikleri zorlukları ortadan kaldırmak üzere yola çıktık. Yeni girişimcilerin yolunu açacak ve Türkiye’ye yeni şirketler kazandıracak bir konsept olmasını istedik. Nitekim, rakiplerimiz daha az bir hizmeti iki katı bir fiyata veriyor. Özetle, hem sunduğumuz hizmetimiz, hem çalışma alanımız, hem de fiyatımızla genç girişimcilerin yanı sıra, yabancı şirketlerden de yoğun bir talep bekliyoruz. Maslak’taki binamız, yeni ve lokasyon açısından merkeze ve metroya çok yakın. Ayrıca ofisten metroya günün belli saatlerinde ücretsiz servislerimiz de olacak” diye konuştu. 

Herşey dahil hazır ofiste, kira dışında ekstra ücret ödenmiyor 
WorkLand’ta anlaşılan kiralama bedeli dışında; sınırsız internet, 7/24 ofis kullanımı, resepsiyon hizmeti, su-kahve gibi mutfak giderleri, otopark, günlük temizlik, özel sekreter, yabancı dillerde sekreterya hizmeti, fiber internet hizmetleri, güvenlik, kargo karşılama, iklimlendirme, toplantı odaları, ortak kullanım alanları için hiçbir ekstra ücret ödenmiyor. Ayrıca aidat, su, elektrik ve stopaj için de ücret alınmıyor. WorkLand’te ayrıca, danışmanlık hizmeti, concierge ve catering hizmeti de ofis kullanıcılarına sunuluyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder