27 Aralık 2016 Salı

Yeni Yılın Popüler 3 Gemi Rotası

Ülkemizde kış soğukları iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladı.
Gemi ile sımsıcak bir seyahate ne dersiniz? İşte  2017’nin ilk aylarında gidilebilecek, kış aylarının en popüler 3 rotası

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ - UMMAN
Birleşik Arap Emirlikleri’nin en güzel şehirleri Dubai, Abu Dhabi ve Sir Bani Yas adası ile Umman’ın Khasab ve Muscat şehirlerinde deniz, güneş ve ucuz alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Abu Dhabi’nin ihtişamını ve Dubai’de Palmiye adası ile Burj Al Arab, Burj Khalifa gibi yapıları denizden de görmüş olacaksınız. Birleşik Arap Emirlikleri’nin ilgi çekici adası Sir Bani Yas ve Umman’da Muscat ve Khasab’ın o güzel sahil şeridini gemiyle görmek, şehirleri başka bir bakış açısı ile keşfetme şansı verecek. MSC Fantasia gemisinde Türk kahvenizi de yudumlayarak yapabileceğiniz bu seyahat, Ocak-Mart ayları arasında alternatifli tarihlerde, 7 gece Tam pansiyon konaklama yaparken, 2 ülke ve 5 şehri de keşfetme fırsatını yakalayacaksınız… Hem de uçakla ulaşım dahil, 899 Euro’dan başlayan avantajlı fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

KARAYİPLER-BAHAMALAR
Plajlar ve sahil düşlendiğinde dünyanın en popüler şehirlerinden olan, Miami’de 3 gece konaklamalı, toplam 10 gecelik bir Karayipler seyahatine ne dersiniz? MSC Cruises’ın suya indirilen en yeni gemilerinden biri olan, MSC DIVINA gemisi ile yapacağınız bu büyüleyici seyahatte, Ocho Rios-Jamaika ve Karayip adalarının incisi George Town-(Cayman Adaları)’ndan Meksika’nın popüler sahil kasabası Cozumel’e kadar hepsini bu tropik gemi seyahatinde keşfedeceksiniz. Üstelik Bahamalar’ın popüler kenti Nassau da seyahatinizi güzelleştirecek bir diğer liman olacak. Bahamalar ve Karayipler’in popüler kentlerini gezip, yerel halkın kültürünü yakından tanıma ve yerel lezzetleri tatma şansına sahip olacaksınız. Dev manta balıklarıyla okyanusta yüzmenin ayrıcalığını yaşayacak, deniz, güneş ve dinlence içinde ruhunuzu arındıracaksınız. 1 haftalık seyahatinizde Ocak-Mart arasında alternatifli tarihlerde, uçak bileti de dahil 1.779 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

AKDENİZ
En çok tercih edilen ve en popüler gemi seyahatlerinden biridir Akdeniz. Kışın ılıman bir tatil yapmak için, hem sunduğu imkanlar, hem kolay ulaşımı, hem de uygun fiyatı ile ön plana çıkar. 1 haftalık Akdeniz gemi seyahatine İtalya, Malta, İspanya ve Fransa olmak üzere 4 ülkeyi keşfedebilirsiniz. Gemi seyahati İtalya’nın keyifli liman şehri Cenova’dan başlayıp, İtalya’nın başkenti, kültür tarih kokan ve dünyanın en büyük imparatorluklarından birine ev sahipliği yapan Roma ile devam eder. İtalya’nın 5.ci büyük şehri ve Sicilya adasının gözdesi Palermo, Akdeniz’in en sıcak adalarından biri olan Malta’nın Valetta şehri, İspanya’nın incisi, Gaudi’nin ilham kaynağı olan Barselona ve Fransa’nın güzel liman şehri Marsilya’yı gezme şansınız olacak. MSC Splendida gemisi ile Ocak-Mart aylarında alternatifli tarihlerde, Türkçe rehberlik hizmetleri eşliğinde 699 Euro’dan başlayan uygun fiyatlar ile uçakla gidiş-dönüş bileti dahil, 4 ülke görme şansınız olacak.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder