24 Temmuz 2014 Perşembe

Aşçılar Derneği'nin lezzet ustaları Geleneksel iftar yemeğinde buluştu

Aşçılar Derneği'nin Geleneksel iftar yemeği Radisson Blu Hotel Şişli'de gerçekleşti


Aşçılar Derneği ailesinin gelenekselleşen iftar yemeği programı, Koza Gıda’nın katkıları ile, 23 Temmuz Çarşamba günü Radisson Blue Hotel Şişli’de gerçekleşti.


Aşçılar Derneği yönetimi, geleneksel iftar yemeğinde, sektördeki değerli şefleri ve Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Aşçılar Derneği temsilciliklerini, bağlı olduğu federasyon olan Türkiye Aşçılar ve Şefler federasyonu üyesi tüm dernek temsilcilerini, sektör dostlarını bir araya getirdi.Aşçılar Derneği Başkanı Fikret Özdemir,Ramazan ayında bir araya gelmenin mutluluğunu paylaşmaktan kadir gecesinde beraber olmaktan gurur duydum.


Ramazan ayının  son günlerinde bu yemegi hep birlikte  paylastigimiz icin tesekkur ederim. Koza gIdaya.TAŞFED Başkanı Yalçın Manav'a ve katkıda bulunan tüm şeflerimize tesekkur ediyorum dedi


Aşçılar Derneği'nin Geleneksel iftar yemeği zengin menü ile misfirlerine sunuldu


Aşçılar Derneği'nin Radisson Blu Hotel Şişli'de gerçekleşen iftar yemeği menüsü çeşitliliği ile profesyonelliğini gösterdi


Hafif  başlangıçlarla başlayan yemek  göz doyurucuydu


Radisson Blu Hotel Şişli'de  lezzet ustalarına kusursuz menü sunuldu


Ramazan ayının  son günlerinde iftar yemeği ile birlikte olan  Aşçılar Derneği üyeleri Kadir Gecesinde hep birlikte olmaktan da mutluydular. Böylesi önemli bir gece de bir birlikte olan aşçılar dualarla  kadir gecesini kutladı.İşlerinin yoğunluğu nedeniyle de birlikte olamayan aşçı dostlar hasret giderdiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder