14 Temmuz 2014 Pazartesi

BAYRAMDA HER PLANA UYGUN TATİL SEÇENEKLERİ YİNE GEZİNOMİ’DE


Turizm sektörünün en yenilikçi şirketi Gezinomi, hem yurt içinde hem de yurt dışında sunduğu tatil fırsatlarıyla, bayramda da her plana uygun seçeneği ve fırsatı tatilcilerle buluşturuyor. “Her gün tatil olsa” sloganıyla tatilcilere, tatilin değerini ve gerekliliğini anımsatan Gezinomi, Şeker Bayramı’nda isteyenleri yurt içindeki otellerde eğlenmeye, isteyenleri de yurt dışında farklı ülkeleri görmeye ve keşfetmeye davet ediyor.

Bayramda aklınız Kıbrıs’ta kalmasın…
Gezinomi Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yıldız’a göre, geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da Şeker Bayramı tatili için Kıbrıs, hem online mecrada hem de acentalarda en çok talep edilen adreslerden biri oluyor.  Kıbrıs’ın bu kadar çok tercih edilmesindeki en önemli etken, yakınlığı ve otellerde sahne alan birbirinden ünlü sanatçılar. Bu sene Kıbrıs’ta sahne alacak sanatçılardan bazıları; Fedon, Serdar Ortaç, Altay (Cratos Hotel), Ajda Pekkan (Merit Park Hotel), Serdar Ortaç (Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel), Seda Sayan ve Selami Şahin (Malpas Hotel) olarak sıralanıyor. Kıbrıs aynı zamanda, Şeker Bayramı sürecini kısa tutmayanların da seçenekleri içerisinde yerini alacaktır.

Yaz aylarının yıldızı: Antalya
Yurt içinde yaz aylarının yıldızı olarak tanımlanan Antalya için Özgür Yıldız, özellikle çocuklu ailelerin Antalya’da içinde uygun eğlence programı olan tesisleri tercih edebileceğinin altını çiziyor. Yıldız, “Çocuklar gün içinde çocuk havuzu, çocuk parkı, mini club gibi tesislerde hem eğleniyor hem de öğreniyorlar. Özel animasyon programlarıyla çocuklar, aileleriyle de akşam saatlerinde vakit geçirme şansına sahip olabiliyorlar. Hem ebeveynler hem de çocuklarının birlikte vakit geçirebileceği ideal tatil için Antalya ve otelleri, bu seneki Şeker Bayramı için akla gelen ilk seçenek olarak değerlendirilebilir” ifadesinde bulunuyor.

Bayramda dünyanın turu…
Tatil süresini uzatmayı düşünenler; birkaç günlüğüne de olsa Akdeniz sahillerinde bulunmak isteyenler; İspanya’ya gitmek için fırsat bekleyenler; Hinditan’da mistik bir yolculuğa çıkmak isteyenler; Orta Avrupa’yı baştan sona kat etme hayali kuranlar; herkesin dileklerine yanıt veren bunları gerçeğe çeviren Gezinomi’de bir araya geliyor. Tüm yurt dışı seçeneklerini farklı beğenilere göre çeşitlendiren Gezinomi, bayramda da tur seçenekleriyle ön plana çıkıyor.

Bayramda yurt dışı turlarının da büyük ilgi gördüğünü belirten Gezinomi Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yıldız; “Bu sene tatilin ardından oluşan iki günlük boşluğu tatilcilerin mutlaka değerlendireceğini düşünüyoruz. Bu sebeple, uzun bayram tatilini birleştirmeyi tercih edecek olanlar için yurt dışı turları uygun seçenekler arasında yer alıyor” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder