3 Temmuz 2014 Perşembe

OYUNCAĞINI ALAN İŞE GELDİİstanbul Üniversitesi ve Kadir Has Üniversitesi lojistik kulüplerinin ortak başlattığı proje kapsamında, deniz ve hava taşımacılığının lider ismi DHL Global Forwarding'in çalışanları, Kanuni Sultan Süleyman Üniversitesi Hematoloji Kliniği’nde yatan çocukların oyun odaları için ofislerinde oyuncak topladı.


Çalışanlarını sosyal ve toplumsal faaliyetlerde gönüllü olmaları konusunda yıl boyunca farklı projelerler ile destekleyen DHL Global Forwarding, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi Hematoloji Kliği'nin oyun odaları için merkez ofisinde bir oyuncak kutusu tasarladı. Türkiye’deki bölge ofislerinin de katılım gösterdiği projede yüzlerce oyuncak toplandı.

 Oyuncaksız çocukları mutlu etmek adına en büyük görevin bugünün büyüklerine düştüğünü belirten DHL Global Forwarding Kurumsal İletişim Müdürü Funda Şendil "Toplumsal sorumluluk bilinci şirketimizin tüm faaliyetlerinde egemen olan öncelikli bir konudur. Oyuncak toplama projesinde sadece İstanbul ofisimiz değil, tüm Türkiye ofis çalışanlarımız katılım göstererek büyük duyarlılık sergiledi. Oyuncaksız bir çocuk düşünülemez, biz firma çalışanları olarak çocuklara uzanan bir sevgi eli olmak istedik" dedi. Toplanan oyuncaklar, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi Hematoloji bölümündeki çocuklara, gerçekleştirilen ziyaret sırasında hediye edildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder