17 Temmuz 2014 Perşembe

Mövenpick Hotel Istanbul’dan Leziz Bayram ÇikolatalarıMövenpick Hotel Istanbul’un yaratıcı Pastane Şefi Ferdi Balcıoğlu tarafından İsviçre çikolatalarıyla hazırlanan leziz ev yapımı çikolatalardan, İsviçre’nin ünlü Lindt veya özel üretim Laderach çikolatalarına kadar bayramın en tatlı sürprizleri GourmeT’de sizleri bekliyor.


Beyaz çikolatalı ve bademli, sütlü çikolatalı ve fındıklı ya da bitter çikolatalı ve Antep fıstıklı gibi benzersiz lezzetlerden oluşan GourmeT’nin ev yapımı çikolataları, bu bayramın en seçkin hediyelerinden biri olacak. Ayrıca bayrama özel altın rengi kutular içerisinde sunulan Lindt çikolatalarını veya yenilikçi çikolata ustası Rudolf Laderach’ın özel tarifiyle hazırlanan çikolata ve trüfleri tercih ederek bayramda misafirlerinize nefis çikolatalar ikram edebilirsiniz. Enfes çikolataların baştan çıkarıcı lezzetini ve bayramın tatlı coşkusunu aile ve arkadaşlarıyla paylaşmak isteyenler, her gün 10.00-22.00 saatleri arasında Mövenpick GourmeT’ye uğrayarak sevdiklerini mutlu etmenin en lezzetli yolunu keşfedebilirler.

Ev yapımı İsviçre çikolatası: 1 kg 120 TL
Lindt Swiss Tradition: 215 gr 95 TL, Laderach çikolatası: 1 kg 360 TL
Mövenpick GourmeT: 0212 319 29 29.

Mövenpick Hotel Istanbul’da Şeker Tadında Bir Bayram Tatili...
İstanbul’un alışveriş ve eğlence merkezlerinin kalbinde bulunan Mövenpick Hotel Istanbul, Ramazan Bayramı'nda ailece yapılan tatilleri daha da eğlenceli kılmak için bayramın adına yakışır tatlılıkta bir konaklama paketi hazırladı.

25 Temmuz - 3 Ağustos 2014 tarihleri arasında geçerli olan bayram paketinde; superior odada iki kişi konaklama, açık büfe kahvaltı, hoş geldiniz içkisi, yanında tadıyla tatile güzel bir başlangıç yapmanızı sağlayacak bir top Mövenpick dondurması ve Wellness Centre’ın ücretsiz kullanımı yer alıyor. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte şeker tadında bir bayram tatili geçirmenizi sağlayacak bu özel fırsat, çift kişilik oda için gece başı KDV hariç 145 Euro olup aileleri ile aynı odayı paylaşan 6 yaşına kadar çocuklar ücretsizdir.

Rezervasyon için 0212 319 29 29’u arayabilirsiniz. www.moevenpick-hotels.com/istanbul

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder