17 Temmuz 2014 Perşembe

Farklı ve unutulmaz bir deneyim için “Sushi a la P.F. Chang’s”

Çin Mutfağı’ndan ötesini vaat ediyor


P.F. Chang’s müdavimlerinin sushi rüyası gerçekleşti. Daha önce hiç sushi deneyimlememiş misafirlerin de bayıldığı lezzetler “Sushi a la P.F. Chang’s” menüsüyle iki aydır P.F. Chang’s dünyasında… Her zaman misafirlerine Çin Mutfağı’ndan ötesini vaat eden, Asya lezzetlerini Türk damak tadıyla başarıyla buluşturan P.F. Chang’s, artık zengin bir sushi menüsüne sahip. Birbirinden lezzetli alternatiflerin yer aldığı “Sushi à la P.F. Chang’s” menüsünde; sushi çeşitleri, aralarında P.F. Chang’s’in vazgeçilmez lezzeti Dynamite Shrimp’in de bulunduğu 8 çeşit Roll (Maki), sashimiler ve tempuralar yer alıyor. Sushiseverler, her kategoriden lezzetleri birbirinden farklı combolarla aynı tabakta deneme imkânı da buluyorlar.


P.F Chang’s; uzun zamandır beklenen sushi menüsüyle, yenilikçi lezzetlerde iddiasını sürdürüyor. Birbirinden lezzetli “Sushi à la P.F. Chang’s” menüsünde üç farklı kategoride sushi yer alıyor. Sushiler özel seçilmiş malzemelerle farklı biçim, renk, lezzet ve boyutlarıyla kombine ediliyor. Özenle hazırlanan sushi rolları, sade, natürel sunumları, kusursuz ve muhteşem görünüşleriyle adeta bir sanat harikasına dönüşüyor.


Dynamite Shrimp, Mongolian Beef, Chang’s Spicy Chicken ve fortune cookie gibi klasikleşmiş lezzetlere, yine bir klasik olmaya aday “Sushi à la P.F. Chang’s”  de katılıyor. Heybetli beyaz atları, şık, zarif ve mistik atmosferiyle P.F. Chang’s tam bir yıldır “Burada olmanızdan dolayı çok mutluyuz ve tekrar buraya gelmeyi istemeniz için elimizden gelen her şeyi yapacağız” ilkesiyle hizmet vermeye devam ediyor.


Klasikleşen P.F. Chang’s lezzetlerini ve yeni “Sushi à la P.F Chang’s”  menüsünü tatmak isteyenler için ise rezervasyon bilgileri aşağıdaki gibidir.  

P.F. Chang’s Etiler: (212) 358 60 60

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder