9 Temmuz 2014 Çarşamba

Dilaver Doğru, Clarion Hotel Şişli’deDilaver Doğru 28’nci yılında  üçüncü adres olarak “Clarion Hotel & Suites Istanbul Şişli’de genel müdürlük görevine devam edecek.28 yıllık otel yöneticisi olan Dilaver Doğru, Turizm Profesyonelleri Derneği olarak faaliyet gösteren Marmara Skal Kulübü'nde  geçmiş dönem başkanlığını yürütmüştü. 16 yıllık Tarabya Oteli geçmişi bulunan  Dilaver Doğru, Green Park Hotels grubunda da 12 yıl Genel Müdür olarak görev yaptı.
Galatasaray Lisesi’nden sonra yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamlayan Dilaver Doğru 1986 yılında girdiği otelcilikte çeşitli kademelerde görev yapmıştı. Dilaver Doğru, 1986-2002 yıllarında Tarabya Oteli'nde Ön Büro Müdürü, Gece Müdürü ve Genel Müdür Vekili olarak görev yaptı. 2002-20014 yıllarında ise Green Park Bostancı Oteli'nde Genel Müdür, daha sonra ise Green Park Pendik Oteli'nde Genel Müdür olarak görev yaptı.


Dünyanın 35 ayrı ülkesinde 11 markası altında toplam 6.500 oteli ve 500 bini aşkın odası bulunan Choice Hotels  ve Türkiye’ye “Clarion Hotel & Suites Istanbul Şişli” ile giren “Choice Hotels” zinciri  Türkiye’de büyüme plânları için Türk turizminin en deneyimli yöneticilerinden Dilaver Doğru’yu genel müdür olarak bünyesine kattı.Dilaver Doğru:’’ Uluslararası Choice Hotels Clarion markasını, Aktaş Turizm İnşaat A.Ş. ‘nin yeni yatırımları ile kısa süre içerisinde Türkiye’nin önemli zincirlerinden birisi haline getirecek’’ dedi.Dünya genelinde 6.500’den fazla oteli bulunan, Amerkan zinciri Choice Hotels International' in en iyi markası Clarion Hotel & Suites İstanbul Şişli, AK-TAŞ Turizm İnşaat Taah. San. Ve Tic. A.Ş. tarafından açıldı.134 modern odası ve uzun dönem konaklanabilecek 45 geniş suiti ile Şişli’de elit bir konfor vadediyor.Zarafet ve minimalizmin buluştuğu şık odalarında ve suitlerinde sunduğu ayrıcalıklarla konuklarını ağırlıyor.


Yüksek standartlardaki suitleri içerisinde yer alan yatak odası, oturma odası, mutfak, banyo ve balkonu ile konuklarına ev hissiyatını yaşatarak konforlu ve lüks bir konaklama imkanı sunuyor.


Uluslararası Choice Otelleri konaklayanlarına sunduğu exclusive hizmete ek olarak, dünya genelinde 20 milyon üyesi ile turizm sektöründe en hızlı büyüyen program olan "Choice Privileges Rewards" ı hayata geçirerek konuklarını puan toplama sistemi ile ödüllendiriyor.


Clarion Hotel&Suites İstanbul Şişli iletişim bilgileri Adres : Merkez Mahallesi Büyükdere Caddesi No : 13 Şişli/ İstanbul Telefon : 0 212 373 67 67 Faks : 0 212 373 67 00 e-mail : info@clarionhotelistanbulsl.com www.clarionhotelistanbulsl.com


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder