5 Nisan 2015 Pazar

Amerika’da “En Çok Tercih Edilen Ünlü Doktor İstanbul’a Geliyor

Amerika’da “Hastaların En Çok Tercih Ettiği Doktor“ ödüllü  Jinekolog Dr.Melih Kurtuluş Türkiye’ye geliyor! ‘Amerikada- Doğum’ ( www.amerikada-dogum.com ) firması San Diego’dan Türk doktor Melih Kurtuluş’u ailelerle tanıştırmak için İstanbul’da ağırlıyor.Son yılların belki de en trend konularından birisi Amerika’da doğum. Her geçen yıl artan sayıda ailedoğum için Amerika’nın yolunu tutuyor. Peki bu süreç nasıl işliyor ? Amerika’da doğumu düşünen ailelerin işleyiş ile ilgili bir çok sorusu oluyor;


“Ne zaman gidilmeli ?  Gitmeden hangi testler yapılmalı ?  Amerika’da ultrason kontrolleri nasıl yapılıyor ? Normal doğum koşulları nelerdir ?  Sezeryan doğum istersem yaptırabilir miyim ?  Bebeğime hangi aşılar yapılacak ?  Doğum sonrası anneye yapılan aşılar ?  Sünnet ne zaman, nasıl yapılıyor ?  Doğum sonrası ne zaman geri dönmem uygundur? Bebeğime uzun uçuşun  etkisi nedir?...”


Süreç ile ilgili tüm bu ve benzeri sorularınız, merak ettikleriniz, gerekli bilgilere güvenle ulaşabileceğiniz bu toplantıya ev sahipliği yapan  ‘Amerikada- Doğum’ firması Türkiye’nin gururu Melih Kurtuluş’u ağırlamaktan çok memnun olduklarını belirttiler.
Amerika’da doğumu düşünen tüm aileler bu toplantıya davetlidir.

Toplantı Bilgileri : 
TARİH : 11 NİSAN 2105
SAAT : 10:30
YER : Göksu Evleri Nilüfer Sokak Villa: A1B NO:27 Beykoz / İstanbul
Katılım sınırlı olduğundan rezervasyon için bilgilerinizi  info@amerikada-dogum.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder