28 Nisan 2015 Salı

Turizmciler Malta Köşkü’de kahvaltıda bir araya geldi

Turizmciler kahvaltıda bir araya geldi
İBB Başkan Danışmanı ve Turizm Atölyesi Direktörü Tülin Ersöz turizmcilerle birlikte kahvaltıda bir araya geldi

Yıldız Parkı Korusu’nda İBB Başkan Danışmanı ve Turizm Atölyesi Direktörü Tülin Ersöz’ün ev sahipliğinde Malta Köşk’ünde verilen kahvaltıya,  İstanbullu Turizmciler ve Tülin Ersöz’ün Üniversiteden okul arkadaşları katıldı.


İBB Başkan Danışmanı ve Turizm Atölyesi Direktörü Tülin Ersöz, Şu anda İstanbul’da lale zamanı  İstanbul’un en renkli zamanındayız. Her yer rengârenk İstanbul’da 30 milyon lale soğanı açtı. Bu güzel günde  rengarenk istanbul’da  sizlerle aynı sofra etrafında bulunmaktan mutluluk duydum iyi varsınız Turizmci dostlarım ve Üniversite arkadaşlarım dedi.


İBB Başkan Danışmanı ve Turizm Atölyesi Direktörü Tülin Ersöz’ün ev sahipliğinde İstanbul İl Turizm Müdürü Nedret Apaydın, Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği (TUROB) Başkanı Timur Bayındır, Skal İstanbul Eski dönem Başkanı Kemal Özyiğit ve Eşi Neslihan Özyiğit, Skal İstanbul Eski dönem Başkanı Vedat Bayrak, Geçmiş dönem Dünya Skal Başkanı Hülya Aslantaş,İRO Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Sedat Bornovalı, Plan Tours'un Ceo’su Hüseyin Kurtoğulları ,Ramada Taksim Genel Müdürü  Ali İmdat Uçar,Armada Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Zato,Beyaz Saray Hotel Genel Müdürü Sevda Yılgaz,CNR Expo Tour Genel Müdürü Tugay Toydemir katıldı.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder