9 Nisan 2015 Perşembe

Ünlü Sanatçı Altay’dan Alem FM’in Yarınlarımıza El Uzatalım Kampanyasına Destek!

Alem FM sponsorluğunda Plato Meslek Yüksekokulu El Uzat Kulübü sorumlularından Gülcan Kandemir Sağan ile Macide Yıldırım tarafından hayata geçirilen “Yarınlarımıza El Uzatalım”, Türkiye’de ihtiyaç sahibi olarak belirlenen okulları ziyaret ederek kırtasiyeden kıyafet yardımına kadar tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.Öncelikli olarak  Mardin, Batman, Van ve Diyarbakır’da toplam 11 okul ile başlayan kampanyada, Alem FM ve Türkmedya ailesinin de desteğiyle yıl sonuna kadar toplam 1000 köy okuluna ulaşılması planlanmakta.

Birçok ünlü sanatçının desteklediği “Yarınlarımıza El Uzatalım” sosyal sorumluluk kampanyasına, ünlü sanatçı Altay da destek verdi. Konya Halkpınar Seydi Fakılı İlköğretim Okulu’nu ziyaret eden Altay ve Alem FM DJ’leri, Alem FM tulumlarını giyerek okulun iç ve dış boyasını yapmak üzere işe koyuldular. Minik yürekler, okullarına yapılan yardımlarla daha iyi şartlarda eğitim görme fırsatı elde ederken köylerine gelen bu renkli ekiple şarkılar söyleyerek okullarını yenilemenin sevinciyle keyifli bir gün geçirdiler.

Alem FM ve Yarınlarımıza El Uzatalım Ekibi Ne Zaman, Nerde?
6-7 Nisan – Konya
8 Nisan – Isparta
9 Nisan – Burdur
16 Nisan – 20 Mayıs – Siirt, Batman, Muş, Gaziantep, Urfa ve diğer doğu illeri

Yardımlarınız için;
Yarınlarımıza El Uzatalım Kampanyası kapsamında;  hikaye kitapları, TEOG, LYS-LGS kitapları, A4 kağıtları, yazıcı, spor malzemeleri (basketbol-futbol topları), temizlik malzemeleri, ecza dolabı, ilkyardım malzemeleri, okul iç-dış boyası için iç-dış cephe boyaları gibi birçok ürüne ihtiyaç bulunduğundan yarınlarımıza şekil verecek çocuklarımız için gelecek her yardım kabul edilmektedir. Tüm yardımlarınızı aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Hadi siz de yarınlarımıza el uzatın!
Adres: Merkez Mah. 29 Ekim Caddesi, Türkmedya Binası No:11 Yenibosna – Bahçelievler / İstanbul
Telefon: 0212 449 3312
Email: zeynep.eryigit@alemfm.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder