15 Nisan 2015 Çarşamba

GAP GAZETECİLER BİRLİĞİNDEN BİR ÖDÜLDE KEŞANLI HEMŞERİMİZ RECEBİYE ÇATAKSEZERÈ

Genel Merkezi Adıyaman'da bulunan GAP Gazeteciler Birliği'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği bu yıl 11.Nisan  2015 Cumartesi günü  Adıyamanda 12.si düzenlenen  GAP Oscarları   ödül töreninde"Yılın en başarılı tv prorgamıcısı  " ünvanını alan  hemşerimize   ödülünü Adıyaman milletvekili Ahmet AYDIN takdım etti.


Recebiye Çataksezer 10. Gap oscarlarındada yaptığı tv programlarıyla sanata edebiyata gelenek ve göreneklere verdiği değerle  ödül aldığını  .Romanya,Kosova.Bulagristan ,Azerbaycan KKTC,Makedonya ,Fas,Arnavutlukve ülkemizden   pek  çok sayıda siyasetçi, işadamı, hukukçu, medya mensubu, büyükelçi ve sanatçılarında aralarında bulunduğu değerli şahsiyetlerle 12.Gap Oscarlarında 2.kez  ödül almanınfarklı onurunu yaşadığını dile getirdi .
 Gap Gazeteciler Birliği genel başkanı Zeynel Abidin Kıymaza ve çok değerli yönetim kurulu üyelerine şükran ve minnetlerini sunarak teşekkürlerini iletti.

  GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, GAP Oscarları ödül töreninin bir basın kuruluşunun düzenlediği bir etkinlik olarak algılanmaması gerektiğini belirterek, ülkemizde yapılan en geniş ve en kapsamlı ödül organizasyonu olduğunu ifade etti.
İlk kez 2012 yılında Adıyamana gittiğini ve Adıyaman halkının sıcak ve içten tavırları ile misafirperverliğine hayran kaldığını Adıyamanın doğası tarihi ile görülmesi gereken bir yer olduğunu ve huzur kenti olduğunu söyledi.

Keşanlı tv programcısı,sunucu ,eğitimci,şair yazar "Yılın en başarılı tv prorgamıcısı  " unvanına layık görüldü. Keşanlı hemşerimiz   şuanda CanErzincan tvde Çarşamba akşamları saat 19,30da  halk müziği sanatçısı İbrahim Ocak ile ŞİİR TADINDA TÜRKÜLER isimli programla izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.Hemşerilerimize başarılar diliyoruz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder