20 Nisan 2015 Pazartesi

SSC Tur 2015 Karadeniz Kültür Turlarına Hızlı Bir Giriş Yaptı

“Dolu Dolu Karadeniz Turu” adıyla 11 Nisan’da sezonun ilk Karadeniz Turu’na Vira Bismillah dedi.SSC Tur Kültür Turlarındaki iddiasına 11 Nisan’da misafirleri ve SSC Tur yönetimiyle başladı.

2015 Karadeniz sezonuna başlayan ilk tur operatörü olan SSC Tur, Dolu Dolu Karadeniz Turu’nun hakkını verdi. Dolu Dolu Karadeniz Turu’na  Amasya Yeşilırmak kıyısında verdikleri kahvaltı molasıyla başlayan SSC Tur Misafirleri,  Tokat, Ordu, Giresun, Tirebolu ,Trabzon, Gümüşhane, Batum, Samsun, Ayvacık Köyü, Sinop, Safranbolu ve son olarak Amasra’nın önemli ve en özel destinasyonlarını dolu dolu gezdiler. Tura katılan misafirler, Karadeniz’in enerjisini depolarken, enfes lezzetlerden tatmayı da ihmal etmediler.  Memnuniyetlerini ve mutluluklarını an be an SSC Tur yönetimine bildiren misafirler, sıcak ve profesyonel hizmet anlayışının zirvesini yaşadı.

 
         
SSC Tur Karadeniz Turlarının başlangıcı sebebiyle de Zigana Gümüşkayak Yaylakent Otel’de Trabzon ve Gümüşhane’den seçkin davetli kadrosunun da katıldığı Karadeniz Gecesi düzenledi. Gecenin başlangıcında kurban kesilerek, ilk kafilenin gelişi coşkuyla karşılandı.  Geceye Torul Kaymakamı Recai Karal, Torul Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Kültür ve Turizm Müdürü Temel Yalçın, TÜRSAB Doğu Karadeniz BYK Başkanı Suat Gürkök, DOKA Genel Sekreteri Çetin Oktay Kaldırım, Trabzon Bölgesel Rehberler Odası Başkanı Taner Demirbulut’un yanı sıra  Gümüşhane ve Trabzon’dan gelen turizm ve seyahat acentelerinin temsilcileri katıldı. Geceye ayrıca, SSC Tur Yönetim Kurulu Başkanı Salih Coşkun, Karadeniz Bölge Müdürü Şaban Avcı, Kültür Turları Operasyon Müdürü Burçin Ceylan, Ankara Bölge Müdürü Ömer Özcan, Ankara Bölge Kültür Turları Müdürü Mustafa Yiğit, Operasyon Fiyatlandırma Sorumlusu Aslı Gön, Halkla İlişkiler Müdürü Hülya Selen ve SSC Tur seyahat danışmanları katıldı.


 Konuşmaların yapıldığı gecede, Karadeniz bölgesinde turizmin önemine dikkat çeken davetliler, bu önemli girişimin diğer tur firmalarına da örnek teşkil etmesini temenni etti.
SSC Tur Yönetim Kurulu Başkanı Salih Coşkun, “Karadenizli bir iş adamı olarak, bölgeye turizm alanında değer katmak en büyük hedefimizdir” dedi.  Buna ek olarak Coşkun, “  bölgenin turizm potansiyelinin yadsınamayacak kadar büyük olduğunu, bu nedenle bölgeye getirecekleri misafir hedeflerinin 12.000 kişi olduğunu ve özellikle Karaca Mağarası ve Gümüşhane Süleymaniye Mahallesi gibi bir çok gizli kalmış değerinde herkes tarafından bilinmesi gerektiğini sözlerine ekledi. SSC Tur Karadeniz Bölge Müdürü Şaban Avcı ise, SSC Tur olarak, Karadeniz’in profesyonel şekilde tanıtılması için yoğun çaba harcadıklarını ve bölgeye gelen misafirlerin mutlulukla ve Karadeniz coşkusuyla ayrılmalarını arzuladıklarını ifade etti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder