6 Nisan 2015 Pazartesi

Eczacıbaşı Profesyonel Yeni Ürünleriyle 3.Edt Expo Fuarı’ndaydı

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu şirketlerinden biri olan Eczacıbaşı Profesyonel, Ev Dışı Tüketim-Gıda Ürünleri, Sarf Malzemeleri, Ekipmanları Üreticileri ve Tedarikçileri Fuarı’nda (EDT Expo 2015) yeni ürünlerini profesyonel işletmelerle buluşturdu. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen EDT Expo Fuarı’na her yıl daha da artan ilgi neticesinde bu yıl çok sayıda ziyaretçi katıldı.


Eczacıbaşı Profesyonel’in de yer aldığı 3. Ev Dışı Tüketim – Gıda Ürünleri, Sarf Malzemeleri, Ekipmanları, Üretici ve Tedarikçi Fuarı bu yıl 25 – 28 Mart 2015 tarihlerinde CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Fuar süresince Eczacıbaşı Profesyonel standını Eczacıbaşı Holding CEO’su Dr. Erdal Karamercan ve Tüketim Ürünleri Grubu Başkanı Hakan Uyanık ziyaret etti. Eczacıbaşı Profesyonel standında sektör profesyonelleri, özel müşteriler ve ziyaretçiler ağırlandı. Standı ziyaret edenlere Eczacıbaşı Profesyonel’in tüm hizmet ve markalarının yanı sıra, farklılaşmış çözümler sunan yeni ürünleri hakkında detaylı bilgi verildi.


A'dan Z'ye yüksek kalite ve standartlara sahip olan ürün ve hizmetleriyle 10.000'den fazla işletmeye profesyonel çözümler sunan Eczacıbaşı Profesyonel’in standında fuar süresince 2015 yılında öne çıkan yeni ürünler hakkında bilgi verilirken; Marathon Touch yeni dispenser serisi, Dispo Temizlik Ekipmanları, Maratem Bio, Maratem Mono, Maratem Duo ve Maratem Hero ürün serileri ile Teknik Çözüm Ekipmanları ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.


Marathon Touch Dispenser Serisi
Marathon Z Katlama Havlu Dispenseri, Marathon İçten Çekmeli Havlu Dispenseri, Marathon Jumbo Tuvalet Kagıdı Dispenseri ve Maratem Sabun Dispenseri’nden oluşan Touch Dispenser Ailesi kalitesiyle fark yaratıyor. Yenilikçi, ekonomik ve hijyenik çözümler sunan Maraton’un yeni dispenser serisi Touch Dispenser Ailesi saniter alanlarla uyumlu olmasının yanında modern görünümüyle de işletmelere şıklık katıyor. Z Katlama Havlu Dispenseri her seferinde kullanıma hazır tek yaprak ile standart rulolara göre %30 tasarruf sağlarken tamamen kapalı dispenser, ruloları kirlenmeye karşı koruyor, diğer yaprağa dokunulmadığı için çapraz bulaşma riskini de ortadan kaldırıyor. Maratem Sabun Dispenseri şık görünümü ve yeniden doldurulabilir haznesi ile işletmelere kolay bir kullanım sağlıyor.

Selpak Professional’den Türkiye’de İlk Renkli Sensörlü Havlu
Selpak Professional Renkli Sensörlü Havlu fuarın en çok dikkat çeken ürünleri arasında yer aldı. Selpak Professional Renkli Sensörlü Havlu, içerisinde yer alan mavi pigmentler sayesinde dekoratif bir görünüm kazanırken sağlıklı ve yumuşak dokusuyla işletmeler için prestijli bir ayrıcalık sunuyor.

Dispo Temizlik Ekipmanları
Eczacıbaşı Profesyonel, Dispo markası altında kaliteli temizlik ekipmanları portföyünü müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Dayanıklı ve uzun ömürlü ürünleri ile tüm yüzeylerde etkin temizlik sunan Dispo Temizlik Ekipmanları portföyü; Nemli, Orlon, Islak, Mikrofiber Moplar, Mop Aparatları, Mop Sapları, Mikrofiber Bezler, Temizlik Setleri, Cam ve Yer Temizlik Grupları'ndan oluşan toplam 74 adet ürün içeriyor. Yeni portföyün kalitesi hem EP Akademi, hem de İstanbul Teknik Üniversitesi gibi bağımsız bir kurumda test edildi. EP Akademi tarafından yıkama ve silme performansları testleri, İTÜ Tekstil Laboratuvarı’nda iplik yoğunluğu ve emicilik testleri yapılan Dispo ürünleri onaylanan kalitesiyle tüm hijyen ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Maratem Bio Serisi
Maratem Bio biyolojik ürün serisi işletmelerin bu zamana kadar çözüm bulamadığı birçok problemi bakterilerle çözerek hijyende yepyeni bir devir başlatıyor. Biyolojik ürün serisi içerisinde, tuvalet ve banyo giderlerindeki kötü kokuları gidermek, kötü koku oluşumunu önlemek, temizlik sağlamak; yağ kapanları, foseptik ve pis su tanklarının bakımını sağlamak, kötü koku oluşmasını önlemek ve mekanik temizleme sıklığını azaltmak için geliştirilmiş ürünler yer alıyor.

Maratem Mono, Maratem Hero ve Maratem Duo Ürün Serisi
Eczacıbaşı Profesyonel’in 2015 yılı içinde profesyonel işletmelerin kullanımına sunacağı Maratem Mono, Maratem Duo ve Maratem Hero ürün serileri de fuarda yoğun ilgiyle karşılandı.
Türkiye’de ev dışı tüketim sektöründe ilk ve tek olan Maratem Mono ürün serisi, şişede ve kovada kullanıma uygun yanlış dozajlamayı engelleyen tek dozluk ambalajlardan oluşuyor. Mutfak, saniter ve genel alan temizliğinde kullanılan konsantre temizlik kimyasallarının tek dozluk ambalajlarda satışa sunulmasının bir diğer avantajı da büyük bidon ve dozaj ekipmanlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırması.

Pratik bir sprey ünitesi olan Maratem Duo ise konsantre temizlik kimyasalı ve sudan oluşan bir sistem. Maratem Duo ürün sistemi pratik bir kullanım ve depolama avantajı sunmasının yanı sıra işletmelere maliyet kontrolü yapma imkanı da sunuyor. Maratem Hero süper konsantre ürün sistemi yüksek performanslı temizlik kimyasallarının özel dozaj ekipmanı ile kullanıldığı bir sistem. 1.5 litrelik ambalajlarda kullanıma sunulan konsantre ürünler özel dozaj ekipmanı sayesinde kontrollü bir kullanım sağlamasının yanı sıra maliyetleri düşürmeye de yardımcı oluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder