19 Nisan 2015 Pazar

HOME STORE 2015 İLKBAHAR / YAZ KOLEKSİYONUNU ÖZEL BİR DAVETLE TANITTI

Farklı ve iddialı olmayı tercih eden kadınların markası Home Store,  2015 İlkbahar / Yaz Koleksiyonunu Akmerkez mağazasında düzenlediği özel bir davetle tanıttı. Basının önde gelen isimleri ve moda severlerin katılımıyla gerçekleşen tanıtımda, Home Store’un yeni sezon koleksiyonu ilgiyle izlendi.

Home Store, kurucu ve CEO’su Levent Penso’nun hazırladığı, Verda Penso’nun marka yüzü olduğu 2015 İlkbahar/ Yaz koleksiyonunu düzenlediği bir davetle basın mensubu ve moda severlerle buluşturdu. Home Store’un Akmerkez mağazasında gerçekleştirilen tanıtımda, yeni sezonun özgün tasarımları ve öne çıkan trendleri sunuldu. Ünlü Stil Danışmanı Verda Penso, modeller üzerinde styling çalışması yaparak İlkbahar – Yaz modasına damgasını vuracak akımlar hakkında ipuçları verdi. Styling çalışması öncesi gerçekleşen kokteylde konuklar hem sohbet etme, hem de mağazadaki ürünleri inceleme fırsatı buldu. Modern ve güçlü tasarımların dikkat çektiği yeni sezon ürünleri davetliler tarafından büyük beğeni topladı.


21. Yüzyılın yüksek moda anlayışı ile hazırlanan Home Store İlkbahar / Yaz koleksiyonuna bu sezon uçuşan kumaşlar ve pastel renkler hâkim. Kişisel tarzından ödün vermeden trendi yakalayan yeni sezon koleksiyonu, tamamlayıcı parçalarıyla Home Store kadınının rüyalarına talip oluyor. Özel dikim teknikleriyle hazırlanan koleksiyonda; denimle kombin edilen keskin hatlı ceketler, sezon trendi olan vahşi batının Calamity Jane’i Retro parçalar ve opak tonlardan organze elbiseler Home Store severleri bulundukları ortamın leydisi gibi hissettiriyor.

Home Store ailesi olarak modayı demokratikleştirdiklerini ve dokunulmazlık algılarını kırdıklarını belirten Home Store Mağazalar Koordinatörü Cemşit Çağlar; “Seçkin bir yaşam gustosunun ürünü olan kurum vizyonumuz sevgili Levent Penso kaptanlığında, moda okyanusunda yüzen bir tekne değil, yüksek yolcu kapasiteli bir transatlantiğe dönüştü. Dümenimizi daha yeniye ve daha ileriye kırarken bu yolculukta stil sahibi herkesi yolculuğumuza davet ediyoruz. Uzman satış temsilcilerimizle, evinizin konforunda bir alışveriş deneyimi yaşamanız için, Home Store ailesi olarak sizleri bekliyoruz.” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder