19 Nisan 2015 Pazar

Hafta sonu tatil yapılabilecek mekanlar

Sıcaklıkların artmaya başladığı bu günlerde ClickBus, hafta sonu kısa bir tatil yapmak isteyenler için farklı rotaları bir araya getirdi. Otobüsle kısa bir yolculuk sonucunda ulaşılan bu tatil yerleri, hafta sonu tatil yapmak isteyenler için ideal. İstanbul’un stresinden uzaklaşmak için 1,5 saat ile 4 saat arasında değişen sürelerde otobüs seyahatiyle uygun fiyata keyifli bir hafta sonu yaşamak isteyen herkese ClickBus’ın önerisi; Tekirdağ, Edirne, Bursa ve İzmit.

Türkiye 80'den fazla otobüs firması iş birliğiyle 5 bin 300'den fazla güzergaha pratik ve kolay bir şekilde otobüs bileti alma imkanı sunan ClickBus, bahar aylarının başlangıcında haftasonu kısa bir tatil yapmak isteyen tatilciler için seyahat rotalarını inceledi.

Marmara Bölgesi'nde bulunan tatil yerleri arasında ilk sırayı Tekirdağ alıyor. Lezzetli köftesi ve yöresel mutfağıyla birçok tatilseverin gözdesi olan Tekirdağ'a otobüs bileti ise yalnızca 25 TL ve yolculuk 3 saat sürmekte. Haftasonu için özellikle tercih edilen mekanlardan bir diğeri de Edirne. 4 saat süren kısa bir yolculukla Edirne'de tarihle dolu bir haftasonu geçirmek mümkün, otobüs biletleri ise yalnızca 30 TL.

İstanbulluların haftasonu için tercih ettikleri diğer şehirler ise İzmit ve Bursa. İstanbul - İzmit otobüs yolculuğu 1.5 saat sürerken, Bursa'ya yolculuk toplamda 4.5 saat. Bilet fiyatları ise İzmit için 19 TL ve Bursa için 29 TL.

Otobüs bileti fiyatlarını incelemek ve bilet satın almak için www.clickbus.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Google Play Store and iOS App Store'dan mobil uygulamalarını indirerek biletlerinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder