16 Nisan 2015 Perşembe

MSC Magnifica Türk yolcularını alarak Ege-Adriyatik Seferlerine Başladı

MSC Magnifica, İzmir ve İstanbul Hareketli Haftalık Ege-Adriyatik Seferlerine Başladı.
MSC Cruises'un 2005 yılından bu yana gerçekleştirdiği İzmir ve İstanbul hareketli haftalık Ege Adriyatik programını, bu sene filonun en genç gemilerinden MSC Magnifica gerçekleştiriyor


Seferlerine, 15 Nisan Çarşamba günü İzmir’den, 16 Nisan Perşembe günü İstanbul’dan Türk yolcularını alarak başlayan MSC Magnifica gemisi, 19 Kasım tarihine kadar haftalık Ege –Adriyatik programını sürdürecek.


Gemi, 16 Nisan – 19 Kasım 2015 tarihleri arasında haftalık olarak gerçekleştireceği  Ege- Adriyatik programında İzmir ve İstanbul’dan hareketle sırasıyla Dubrovnik, Venedik, Brindisi, Katakolon, İzmir ve İstanbul rotasını izleyecek.


MSC Magnifica gemisi
Ünlü İtalyan iç mimari ve tasarım stüdyosu  De Jorio imzalı MSC Magnifica gemisi, adeta yüzen bir şehir.    Tasarım harikası bu geminin 293,8 metre uzunluğunda ve 15 kat yüksekliğindeki dev gövdesinde, 3.013 yolcunun konaklayabileceği 809'u balkonlu 1275 kabin, her birinde ayrı aktivitelerin gerçekleştirildiği 22,000m2 yaşam alanı, biri çocuklara ayrılmış 3 yüzme havuzu, fitness/dinlenme alanları, koşu parkuru, sauna, Türk hamamı, jakuziler, 4 restoran, ikisi açık havada olmak üzere 10 bar, 3 katlı 1.250 kişilik tiyatro salonu, casino, disko, alışveriş mekanları, 4D sinema, bilardo ve bowling gibi birçok farklı seçenek bulunuyor.

Türkçe Hizmetler
MSC Cruises, Türk yolcularının rahatlığı ve keyifli bir seyahat geçirmeleri amacıyla, diğer  gemi firmalarında olmayan birçok Türkçe hizmeti gemilerinde uyguluyor. Özellikle ilk defa gemi yolculuğuna çıkacak olan Türk yolcular için bu hizmetler büyük kolaylıklar sağlıyor. MSC Magnifica’da bulunan Türkce hizmetlerden bazıları;Türkçe rehber eşliğinde şehir turları, gemide çeşitli alanlarda hizmet veren Türk personel, Türkçe menü, günlük Türkçe bülten, Türk TV kanalı, Türk kahvaltı tabağı, Türkce müzik, Türk kahvesi, rakı, ve okey / tavla gibi oyunlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder