19 Nisan 2015 Pazar

Mevsimin En Güzel Lezzeti ‘Kuşkonmaz’ Gümüşsuyu Restaurant’ta Sizi Bekliyor

Misafirlerine sunduğu benzersiz lezzetlerle damaklarda unutulmaz tatlar bırakan Gümüşsuyu Restaurant’ın sayısız faydasıyla mevsimin en gözde lezzetlerinden olan ‘kuşkonmaz’ için hazırladığı özel menü, Park Bosphorus Hotel’de meraklılarını bekliyor. Kuşkonmazın en taze haliyle raflarda yeni aldığı Nisan ayı boyunca sunulacak menüde; farklı damak tatlarına hitap eden ve kuşkonmazın en güzel haliyle hayat bulduğu 6 farklı lezzet, deneyenlere unutulmaz bir lezzet şöleni vadediyor.


Park Bosphorus Hotel’in zengin menüsüyle dikkat çeken restoranı Gümüşsuyu, mevsime özel hazırladığı menüleriyle konuklarına leziz sürprizler sunmaya devam ediyor. Benzersiz lezzeti ile bahar mevsimin sunduğu en özel ve sağlıklı tatlardan biri olan kuşkonmaz, Nisan ayı boyunca Gümüşsuyu Restaurant’ın özel ‘kuşkonmaz menüsü’nde, farklı lezzetler keşfetmek isteyenleri bekliyor.

Deneyenlerin damaklarında unutulmaz tatlar bırakacak olan ‘kuşkonmaz menüsü’nde;
Avakado carpaccio üzerinde somon lakerda ve kuşkonmaz turşusu ile menüye leziz bir başlangıç yapılıyor. Füme yoğurt köpüğüyle sunulan kuşkonmaz çorbası ile devam eden menüdeki diğer muhteşem lezzetler ise; kuzu uyluğu ve kuşkonmazlı cavatelli makarna, yeşil limonlu kuşkonmaz sorbe, çökelek peyniri ile kızartılmış kuşkonmaz ve polenta kreması ile sunulan, tavada pişirilmiş dana madalyon ve son olarak vişneli macaron, karanfilli kuşkonmaz dondurması ve meyveler eşliğinde sunulan portakal kremalı kuşkonmaz tart. Sadece lezzetiyle değil sağlık için sunduğu sayısız faydayla da yüzyıllardır mutfakların vazgeçilmez lezzetlerinden olan kuşkonmazın en leziz halleriyle sunulduğu, Gümüşsuyu Restaurant’ın ‘kuşkonmaz menüsü’nün kişi başı fiyatı ise 249 TL olarak sunuluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder