15 Nisan 2015 Çarşamba

PORLAND YÖNETİM KURULU BAŞKANI SÜLEYMAN PAMUKÇU KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİNDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU!

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ile Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen II. Kariyer Günleri açılışı, üst düzey protokol katılımı ile bugün gerçekleşti.
14 - 16 Nisan 2015 tarihlerinde üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde devam edecek konferansın ilk gününde Porland A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Pamukçu’nun “Bir Girişimcilik Hikâyesi” başlıklı konuşması yer aldı.


Pamukçu konuşmasında İngilizce öğretmenliğinden ticaret hayatına geçiş sürecini değerlendirirken; ‘’ Yaptığınız işin bütün gerekliliklerini yerine getirerek, ihtiyaç duyduğunuz ekip ve ekipmanlarınızı planlı bir şekilde ve doğru yöneterek başarıyı yakalayabilirsiniz. Ancak kalite çemberinin temel amacını sağladığınızda güçlü organizasyon yapıları oluşturabilirsiniz.’’ dedi. Kitap okumanın önemi üzerinde de duran Süleyman Pamukçu gençlere; ‘’ Bir görüşünüz mutlaka olmalı ama bunun yanında farklı fikirleri okuyarak, mevcut düşüncenizi zenginleştirip, farklılaştırabilirsiniz. Maalesef birbirini tekrar eden işler arasında günümüzde en çok ihtiyaç duyduğumuz fark yaratacak fikirler. ‘’ vurgusunda bulundu. Konuşmanın ardından öğrencilerin sorularını cevaplayan Süleyman Pamukçu’ya Şeyh Edebali Üniversitesi’ne desteklerinden dolayı Rektör Prof. Dr. Azmi Özcan tarafından plaket verildi. Her bölümden öğrencinin yoğun ilgisinin olduğu etkinlikte Porland A.Ş İnsan Kaynakları Bölümü’nden uzmanlar, Porland standında öğrencilerle bir araya gelerek, geleceğe yönelik kariyer fırsatlarına ilişkin görüşmeler yapacaklar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder