6 Nisan 2015 Pazartesi

ANKARA’NIN YENİ HEYECANI BİS AÇILDI

Kenan Doğulu, Beren Saat, Abdullah Burnaz ve Mehmet Mutlu ortaklığında Dine & Live konseptiyle kurulan BİS, 4 Nisan Cumartesi gecesi yapılan açılış öncesinde ilk kez İstanbul ve Ankara’dan gelen özel misafirlerini ağırladı.


BİS’in davet gecesine  Yasemin-İzzet Özilhan, Evin-Mustafa Denizli ,Eda –Sarp Evliyagil, Fırat Çelik, Mustafa Ceceli,Beyza Şekerci-Engin Hepileri Umut Özkanca, Beyza- Murat Aslan, Ece-Ozan Doğulu, Zeynep-İlker İnanoğlu,Ayşegül Aldinç ,Ahmet San .. gibi iş,sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren Bis sahnesinde Kenan Doğulu, Fuat Güner ve Bora Uzer ile düet yaptı.


BİS KAPILARINI KENAN DOĞULU İLE AÇTI
Bilkent Station kompleks içinde yer alan başkentin yeni heyecanı BİS, kapılarını ilk kez çok özel bir performansla açtı.


4 Nisan akşamı BİS sahnesinde Başka Türlü Şeyler projesiyle Ankaralı dinleyicilerle buluşan Kenan Doğulu Ankaralılara unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne enerjisi ve müziği ile Ankaralıları hayran bırakan Doğulu  3 saat sahnede kaldı. “Ara Beni Lütfen” şarkısıyla başladığı konserine Doğulu, birbirinden güzel eski ve yeni tüm şarkılarını sevenleri için söyledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder