19 Nisan 2015 Pazar

Cildinizi Plazma Enerjisiyle Yenileyin

Maddenin 4. hali, güzelliğin emrinde. Maddenin 4. hali olan Plazma Enerjisi, Plexr Yöntemi ile cilt yenilemede yepyeni bir alternatif olarak kullanılıyor.Plazma Enerjisi ile çalışan Plexr Yöntemi, estetik cerrahiden çekinenler için göz çevresi yenileme, leke, akne ve iz tedavilerinde uygulanıyor. Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Giorgio Fippi’nin geliştirdiği bu sistem; lazerler ve IPL mekanizmasından farklı bir etki mekanizmasıyla, tabir yerindeyse hava ile çalışıyor! Cihaz; uygulanacak cilt yüzeyindeki elektriksel aktivite ile ortamdaki havayı (yani iyonize gazları) Plazma Enerjisine dönüştürüyor. Bu enerji cildin sorunlu dış yüzeyini buharlaştırıyor ve yeni doku oluşum süreci başlamış oluyor. Plexr; sorunlu bölge dışındaki kıl kökleri, kılcal damar, yağ ve sinir dokularını etkilemiyor.


Plexr Yöntemi; Göz kapağı estetiği, göz çevresi gençleştirme, “Ksantelazma”  denen göz kapaklarındaki kabarık sarı lekelerin giderilmesi, aktif aknelerin ve akne skarlarının tedavisine destek, ben ve siğillerin yok edilmesi, yara ve kaza izlerinin, lekelerin giderilmesi, dudak üstü kırışıkların giderilmesi amaçlı kullanıyor. Cilt probleminin yerine ve yaşına göre değişen seanslarda uygulanan Plexr Yöntemi; 1-4 seans uygulanıyor. Seans fiyatları ise 500 TL’den başlıyor.
Plazma Enerjisi Plexr;  Plexr’ın ünlü kullanıcıları arasında ise Yunan Top Model Chrysanthi Dafla, İtalyan asıllı oyuncu ve şarkıcı Carla Bruni, İtalyan oyuncu Violante Placido, Fransız oyuncu Marion Cotillard, Portekizli ünlü futbolcu Luis Figo gibi isimler yer alıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder