18 Şubat 2015 Çarşamba

Bolulu Hasan Usta Gulfood 2015 Fuarı’nı Tatlandırdı

Geleneksel süt tatlılarının bir numaralı ismi Bolulu Hasan Usta, dünyanın gıda devlerini ağırlayan Gulfood 2015 Fuarı’na bu yıl 3’üncü kez katılım sağladı. Bolulu Hasan Usta, Dubai’de 8 – 12 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı’na Dosido ile damgasını vurdu.


Her yıl düzenlenen ve dünyanın en önemli fuarları arasında yer alan Dubai Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı’nda Bolulu Hasan Usta geleneksel süt tatlıları ile katılımcıların ilgi odağı oldu. 8 – 12 Şubat tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Gulfood 2015 Fuarı’na 170 ülkeden, 100 bine yakın ziyaretçi katılım sağladı.


Dosido’ya ilgi büyük
Bolulu Hasan Usta Süt Tatlıları’nın Gulfood 2015 Fuarı’nda herkes tarafından beğeni topladığını söyleyen Bolulu Hasan Usta Yönetim Kurulu Üyesi Rıdvan Gürgönül, “Geleneksel süt tatlılarımız ve doğal malzemelerle hazırladığımız dondurmalarımızla tüm ziyaretçilerin ağızlarını tatlandırdık. Standımızda en çok ilgi gören ürünümüz ise tek lokmalık çikolata kaplı dondurmamız Dosido oldu” dedi. Süt tatlıları ile 33 yıldır damakları şenlendiren Bolulu Hasan Usta, Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı Gulfood’a 3 yıldır katılım sağlıyor. Bolulu Hasan Usta’nın ürün yelpazesinde kazandibinden fırın sütlaca, keşkülden tavukgöğsüne birbirinden lezzetli 15 farklı çeşit süt tatlısı bulunuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder