19 Şubat 2015 Perşembe

Kariyer.Net İnsana Saygı Ödülleri’nin 2014 Yılı Sahipleri Belli Oldu

Elıte World Otelleri’ne İnsana Saygı Ödülü
Türkiye’nin en çok tercih edilen insan kaynakları platformu Kariyer.net tarafından düzenlenen, 14 yıldır geleneksel hale gelen İnsana Saygı Ödülleri’nin 2014 yılı sahipleri belli oldu. Elite World Otelleri, başarılı insan kaynakları çalışmaları ile Türkiye’nin en prestijli İnsan Kaynakları ödüllerinin verildiği Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri’ne layık görüldü.


Yıl içerisinde yoğun çalışma ortamında süreçlerini başarıyla yürüten İnsan Kaynakları departmanlarının ödüllendirildiği, bu yıl İK Zirvesi kapsamında 11 Şubat’ta Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen törende, Elite World Otelleri Zincir İnsan Kaynakları Şefi İrem Ayser, Elite World Otelleri adına ödül aldı.


Elite World Otelleri kriterlerin de üzerine çıkarak İnsana Saygı ödülünün sahibi oldu. Geçtiğimiz yıl Elite World İnsan Kaynakları departmanı olarak 48.794 adet başvuru aldıklarını belirten Elite World Hotels Zincir İnsan Kaynakları Koordinatörü Mustafa Karahan, adaylara ortalama 1 günde içerisinde geri dönüş performansı sergilediklerini söyledi. Adaya özel cevaplamalarda yüzde 100’lük bir başarı sağladıklarını söyleyen Karahan, “Özverili çalışmalarımızın karşılığı olarak İnsana Saygı Ödül’üne layık görülmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Sürekli gelişme ve iyileştirme çalışmalarımız ile sürdürdüğümüz insan kaynakları uygulamalarımızı böylesi önemli bir ödül ile taçlandırmış olmamız Elite World ailesi olarak bizleri gururlandırıyor” dedi.

İnsana Saygı Ödülleri’nde Özel Kriterler
Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri kapsamında iş başvurularını en hızlı ve en fazla yanıtlayan firmaların yanı sıra; en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan firmalar da ödül alıyor. Ayrıca adayların seçtiği en beğenilen firma ve en beğenilen iş ilanı da ödüllendiriliyor. İstanbul merkezli firmalar için başvuru sayısının en az 10 bin, Anadolu merkezli firmalar için başvuru sayısının en az 5 bin olması, başvuru yapan adayların cevaplamalarının ortalama 21 günde yapılması, cevaplamaların içerisinde adaya özel cevaplama oranının en az yüzde 99 ve üzerinde gerçekleştirilmesi ve en az 10 işe alımın yapılmış olması gerekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder