22 Şubat 2015 Pazar

Pegasus Asia, Hindistan’ın Başkenti Delhi’ye İlk Uçuşunu Gerçekleştirdi

Pegasus Asia, Uçuş Ağını Genişletiyor
Pegasus Asia, uçuş ağını genişleterek Hindistan’ın başkenti Delhi’yi uçuş noktaları arasına ekledi. Misafirler, Bişkek’ten Delhi’ye Pazartesi ve Cuma günleri gerçekleşecek tarifeli seferler ile 149,99 USD’den başlayan fiyatlara uçabilecek.


Pegasus Hava Yolları’nın Kırgız havayolu şirketi Air Manas’la iş ortaklığından doğan “Pegasus Asia”, uçuş noktalarını ve sefer sayılarını artırarak büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Pegasus Asia, Bişkek merkezli uçuş ağına eklediği Delhi’ye tarifeli seferlerine başladı.

Bişkek’ten Delhi’ye gitmek isteyen misafirler, Pazartesi günleri saat 08.30’da, Cuma günleri de saat 21.55’te gerçekleşecek seferler ile 149,99 USD’den başlayan fiyatlarla uçabilecekler. Delhi’den Bişkek’e gitmek isteyen misafirler için de Pazartesi günleri saat 12.15, Cumartesi günleri ise saat 01.40’ta seferler düzenleniyor.

Pegasus Hava Yolları misafirleri 2013 yılından beri haftanın 7 günü karşılıklı gerçekleştirilen İstanbul’dan Bişkek uçuşlarına ek olarak, Pegasus Asia’nın uçuş ağına eklenen yeni bağlantı noktası Delhi’ye de Bişkek üzerinden aktarmalı olarak uçabilecekler. Bişkek aktarmalı olarak Hindistan’ın başkenti Delhi’ye uçmak isteyen Pegasus misafirleri 226,99 USD’den, başlayan fiyatlarla biletlerini satın alabilirler.

Pegasus Asia ile Bişkek misafirleri toplam 57 noktaya uçabiliyor.
Pegasus Asia, yurt içinde Oş’a, yurt dışında ise Rusya’da Krasnoyarsk ve Moskova, Hindistan’da Delhi olmak üzere toplam 4 hatta direkt seferler düzenlemekte. Ayrıca Pegasus Asia misafirleri Bişkek’ten Türkiye içinde Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Erzurum, Ankara, Elazığ, Gaziantep,  Hatay, Konya, Mardin, Muş, Samsun, Trabzon, Batman ve Van olmak üzere 18 noktaya; yurt dışında da Amsterdam,  Stokholm, Atina, Barselona, Belgrad, Milan-Bergamo, Bologna, Basel, Budapeşte, Köln, Kopenhag, Brüksel, Moskova, Düsseldorf, St Etienne, Kıbrıs-Ercan, Roma- Fiumicino, Frankfurt, Cenevre, Bakü, Hamburg, Kharkiv, Lviv, Madrid, Marsilya, Münih, Paris, Bükreş, Prag, Priştine, Saraybosna, Üsküp, Londra, Stuttgart, Berlin, Tiran, Tel Aviv, Viyana ve Zürih olmak üzere 39; toplamda 57 noktaya İstanbul bağlantılı olarak uçabiliyorlar.

Misafirler www.flypgs.com web sayfası üzerinden biletlerini satın alabilir ve detaylı sefer bilgilerine ulaşabilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder