23 Şubat 2015 Pazartesi

İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin Satış ve Pazarlama Direktörü Nur Bilgin

Marriott International’ın en yeni oteli İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Nur Bilgin getirildi.Marriott International’ın değişen yüzünün ilk temsilcilerinden İstanbul Marriott Hotel Şişli, konuklarına profesyonel satış ve pazarlama kadrosuyla hizmet etmeye devam ediyor.Lüks ve rahatlığı bir arada sunan 259 odasını eşsiz Boğaz, şehir ve Haliç manzarasıyla tamamlayan İstanbul Marriott Hotel Şişli’de Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine, sektörün deneyimli isimlerinden Nur Bilgin atandı.

Nur Bilgin kimdir?
Nur Bilgin, turizm sektöründeki 20 yı1lık kariyerine Swissotel Hotels and Resorts’ta başladı. Swisssotel’de satış-pazarlama haricinde; rezervasyon, kurumsal satış ve grup satış departmanlarında da görev alarak, kariyerine artılarla devam etti.

Swissotel’deki başarılarının ardından Ritz Carlton Konferans Servisleri Departmanı Müdürü olarak kariyerine devam etti. 2006 ve 2009 yılları arasında Satış Direktörü olarak Swiss Otel Grand Efes İzmir’in açılışını üstlendi. Satış, pazarlama ve gelir yönetimi konularında profesyonel kariyerine devam eden Bilgin , 2009-2010 yılları arasında Radisson Blu Conference & Airport Hotel İstanbul Satış ve Pazarlama direktörlüğü görevine atandı. 2010-2011 yılları arasında ise Divan İstanbul ve Divan İstanbul  City olmak üzere 2 otelin Satış ve Pazarlama direktörü olarak kariyerini sürdürdü. Bilgin son olarak, 3 yıl süresince Rusya ve Ukrayna’da turizm sektörü danışmanlığı ve eğitimi konusunda hizmet veren bir firmanın Orta Doğru ve Doğu Avrupa Genel Müdürü olarak görev aldı.  Nur Bilgin, kariyerine, dünyaca ünlü Marriott International’ın İstanbul’daki en yeni oteli olan İstanbul Marriott Hotel Şişli’de Satış ve Pazarlama Direktörü olarak devam ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder