18 Şubat 2015 Çarşamba

Msc Cruises, Expo Milano 2015’in Resmi Kruvaziyer Şirketi Seçildi

Msc Cruises, Expo 2015 Biletlerini Sataca
1851 yılından bu yana gerçekleştirilen, insanların elde ettikleri başarıların yüceltildiği ve insanlığın karşı karşıya kaldığı büyük sorunların tartışıldığı evrensel fuar Expo’nun 2015 yılı resmi kruvaziyer şirketi olarak MSC Cruises seçildi.


Akdeniz, Güney Afrika ve Brezilya’da pazar lideri olan MSC Cruises, işbirliği kapsamında, 2015 yılı boyunca Akdeniz’de seyir halinde olacak olan MSC Fantasia’nın gövdesinde Expo Milano 2015 logosunu gururla sergileyecek. MSC Cruises aynı zamanda fuarın resmi satıcısı olarak da hizmet verecek. MSC Cruises yolcuları, Expo 2015 biletlerini gemiden satın alabilecek ve gemi Cenova ile La Spezia limanlarına uğrandığında gerçekleşecek olan özel kara turlarına dahil olarak, etkinliğe katılabilecekler. MSC Cruises, Mayıs ve Ekim ayları arasında yalnızca bu iki liman üzerinden 600.000 civarında yolcu taşıyacak. MSC Cruises ve Expo Milano 2015 arasındaki bu işbirliği resmi olarak, Borsa Italiana del Turismo 2015 (BIT) turizm ticaret fuarında başlayacak. Bu fuarda MSC Cruises, Expo Milano 2015 standında yer alacak.

1 Mayıs – 31 Ekim tarihleri arasında Milano’da yapılacak olan bu yılki Expo’da “Gezegeni Beslemek, Yaşam için Enerji” sloganı altında gıda sürdürülebilirliği konusu işlenecek.MSC Cruises CEO’su Gianni Onorato, Expo Milano 2015 temasının, firmanın sorumluluk ve uygulamaları üzerinde çok önemli bir etken olduğunu belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “Yiyecek her yolcu gemisi için önde gelen bir unsurdur. Biz de misafirlerimize, geniş bir çeşitlilikte kaliteli yiyecekleri, sosyal ve kültürel önemini yansıtarak  sunuyoruz. Dahası, bunu sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde gerçekleştirmek için çok çalışıyoruz.” dedi ve ekledi:  “MSC Cruises olarak UNICEF ile birlikte, 2009 yılından bu yana, gelişmekte olan ülkelerde çocukların açlık ve yetersiz beslenme mücadelesine destek olmak için gemilerimizde Get On Board for Children projesini sürdürüyoruz. Bu ortaklığın başladığı günden beri, misafirlerimiz UNICEF’e 3 milyon €’nun üzerinde bağış yapmış bulunuyor.”MSC Cruises, 2017 yılında denize indirilecek olan, teknolojik özellikleriyle dikkat çeken, filosunun yeni gemilerini, “Geleceğin Gemileri” başlığıyla yapacağı multimedya bir sergi alanıyla fuar süresince Expo 2015 ziyaretçilere tanıtacak.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder