18 Şubat 2015 Çarşamba

JAZZ&MORE: GERÇEK MÜZİĞİN MERKEZİ

Boğaz’ ın en değerli yerlerinden birinde canlı müzik dinlemeye ne dersiniz?
Emre Ergani ve Ersoy Çetin,  jazz eksenli yaratıcı müziğe yer verilen, müzik ve müzisyenin öne çıktığı her performansın bir konser ortamında, ancak kulüp rahatlığında doya doya yaşandığı bir mekan yarattılar: “JAZZ&MORE”.


20 Şubat’ta Hotel Les Ottomans ‘da açılacak olan Jazz&More, belirli aralıklarla, her Salı Aykut Gürel and Friends: Jam Sessions, her Cuma Serhat Kılıç, her Cumartesi İlhem Khodja ve de ayda bir dünyaca ünlü jazz sanatçılarını ağırlayacak.  Önemli sanatçıların sahne alacağı Jazz&More’ da, ses düzeni ve hacmin akustiği, müziği en net ve kayıpsız bir şekilde müzisyen ve dinleyiciye ulaştıracak şekilde tasarlandı. Jazz&More’ un  ana fikri rahat bir ortamda canlı müziğinin yapılması ve dinlenmesi olduğu için sahne,  kulüp içi trafiğinden mümkün olduğunca uzak tutularak geliştirildi.  Haftanın sadece üç günü açık olacak olan mekan live performans ve jazz müziğine ev sahipliği yapacak.


Yurtdışından önemli bir organizasyon ajansı aracılığı ile  getirilen  yabancı sanatçılar ayda  bir değişerek canlı performans sergileyecekler. 20 Şubat Cuma günü yapılacak olan açılışta ilk canlı performansı gerçekleştirecek olan değerli oyuncu Serhat Kılıç, güzel müziği kabare tadında dinleyiciyle interaktif bir üslupla buluşturacak. 21 Şubat Cumartesi akşamı İlhem Khodja, 27 ve 28 Şubat akşamı Club Des Belugas canlı performans sergilerken, 03 Mart Salı akşamı ise başarılı müzik adamı Aykut Gürel and Friends: Jam Sessions en sevilen repertuarlarıyla Jazz&More’da olacak.
Gerçek live müziğin keyfini yaşamak için Jazz&More…

Jazz&More @ Hotel Les Ottomans
Kuruçeşme Mh., Muallim Naci Cd No:68
Rezervasyon : 0542 772 88 88

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder