24 Şubat 2015 Salı

En İyi Turizm Taşıma Firması Ödüllü Türkkan Turizm Ace Of Mıce’da yerini alıyor

Türkkan Turizm- ACE Of MICE’da Yerini Alıyor
Türkkan Turizm’in katılımcı olarak katıldığı “ACE of M.I.C.E. Exhibition” 26‐28 Şubat 2015 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Tüm dünyada hızlı bir yükseliş grafiği izleyen kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en büyük uluslararası buluşması ACE of M.I.C.E. Fuarı, bu yıl ikinci kez kapılarını açıyor.


En İyi Turizm Taşıma Firması Ödüllü Türkkan Turizm katılımcı olarak Türkiye’nin tek MICE Endüstrisi Fuarı  ACE of M.I.C.E. Exhibition 26-28 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde yerini alıyor.  Türkkan Turizm, Türkiye’nin lokomotif sektörlerindeki önde gelen bir çok özel ve kamu kurumları ile çözüm ortaklığı yürütmektedir. Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de dönemin şartlarına uygun sürekli yenilenen araç filosu ve müşteri odaklı geliştirdiği yeni hizmetleri ile sorumluluğunu taşımaya devam ediyor.


Türkiye ve dünyadan sektör profesyonellerini buluşturacak fuar kapsamında, bu alandaki en önemli ödüllerden biri kabul edilen ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri  27 Şubat’ta sahiplerini bulacak. Türkkan Turizm taşıma kategorisinde en güçlü aday olarak ortaya çıkıyor. ACE of M.I.C.E’da özel olarak hazırlanan standı ile yer alacak olan Türkkan Turizm, Turizm taşımacılığında 60 yıllık bir deneyime ve tecrübeye sahip olmasıyla,  yeni nesil aile içi  profesyonel yönetim ile hizmet vermektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder