30 Mayıs 2014 Cuma

2014-15 7 KITA SEYAHAT KATALOĞU ÇIKTI VIP TURİZM İLE “GÖKKUŞAĞINI YAKALAYIN”Dünyanın gözde gezi rotaları, egzotik destinasyonlar, macera dolu keşif yolculukları, kent ışıklarının büyülü dünyası ve mavi özgürlük rotası cruise turları, VIP Turizm'in 2014-2015 7 Kıta Seyahat Kataloğu sayfalarında sizleri bekliyor.

Seyahat tutkunları için yolculuk;
7 Kıta Seyahat Kataloğu’nun sayfalarını çevirince başlıyor.
220 Sayfalık İlk Yolculuğa Hazır mısınız?

Seyyahların kalp atışları VIP Turizm’in uzman seyahat danışmanları ile hazırladığı programları ile farklı coğrafyaların ritmiyle buluşuyor. 7 Kıta Seyahat Kataloğu 2014-2015 yılının seyahat trendlerini belirliyor. VIP Classics, VIP Cities, VIP Holidays, VIP Cruises, VIP Family, VIP Ski, VIP Space ile dünyanın dört bir yanına ve dünyanın ötesine seyahat programları sizleri bekliyor.

OTANTİK GEZİLER
Mistik, akılda kalıcı, baharat kokulu otantik geziler... Yeni dostluklar, tecrübelerin paylaşımı, sıcak ilişkilerin başlangıçları, büyük keşiflerle birleşiyor. Afrika’nın en büyük doğa parkı ve kara kıtanın en zengin ve en gözde safari ülkesinde eşsiz bir deneyim… Kıtanın en vahşi bölgesi Okavango Deltası’nda safari keyfi, su kanallarının arasındaki kara parçaları üzerinde bulunan lodge’larda güne muhteşem manzaralar eşliğinde uyanarak, berrak sularda, fillerin, zebraların ve zürafaların yanında sayısız kuş türü ve timsahları gözlemlemek nasıl olurdu? Bostwana’yı keşfedin…

EGZOTİK DESTİNASYONLAR
Pudra kıvamında kumlarda sere serpe güneşlenmek isteyenlere özel egzotik... Pırıl pırıl bir güneş, sımsıcak kumlar, masmavi deniz, yepyeni lezzetler, romantik bir kaçamak ve yeni keşifler ile rüyalarınızı gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı. Pasifik’in incisi, dünyanın en güzel adası kabul edilen Bora Bora, muhteşem güzellikteki Maldivler ve Karayipler’de Turk & Caicos sizi büyülü bir tatile çağırıyor.

ZAMANA YOLCULUK
Büyülü Ortaçağ kasabalarında yaşıyormuş hissi uyandıran, yüzyılların içinden günümüze bozulmadan gelmiş mimari dokusu ile Rönesans dönemine ait güzel sanatların, olağanüstü manzaraların, kırmızı şarabın, stilin ve uyumun başkenti Toscana… İtalya’da unutulmaz bir durak.

RAHATLAMAK İSTEYENLERİN ADRESİ: HUA HİN
Tayland Chiva Som Hua Hin, yoganın şifa verici yönlerini öğrenmek için iyi bir fırsat. Kaldığınız süre zarfında yoga, meditasyon, ayuverda ve masajların keyfini çıkaracaksınız.

Birbirinden güzel tatil alternatifleri, yeni trendler ve daha fazlası için;
7 Kıta Seyahat Kataloğu’nu Merkez ve Cadde Ofislerimizden Temin Edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder