25 Mayıs 2014 Pazar

TEPE NAUTILUS’TA MÜZAYEDE HEYECANI DEVAM EDİYORİstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus, sanatseverlere müzayede heyecanı yaşatmaya devam ediyor. Küratör Rahmi Çöğendez’in hazırladığı resim müzayedesi 25 Mayıs Pazar günü ikinci kez Tepe Nautilus etkinlik alanında gerçekleşecek.


İlki nisan ayında gerçekleşen ve heyecanlı anlara sahne olan müzayedenin ikincisinde de resim sanatının önemli isimlerinin toplam 98 eseri yer alacak. Tepe Nautilus etkinlik alanında aralarında, Hikmet Çetinkaya, Haluk Evitan, Orhan Gürel, Gagık Arakelyan, İlknur Gürcan, Alfred Mirashi Milot, Mihail Lipovschii, Neşe Evitan gibi yerli ve yabancı birçok ressamın eserleri müzayede de satışa çıkarılacak.
 

Tepe Nautilus AVM’nin ev sahipliğinde RC Müzayede işbirliğiyle, sanatseverlere müzayede kültürünü tanıtmak ve sanatseverleri ulaşılabilir bütçelerle orijinal eser sahibi yapmak amacıyla yapılan müzayedede yer alacak tüm eserler 100 TL’den satışa sunulacak.


 Müzayede yer alacak eseler Tepe Nautilus AVM etkinlik alanında ve www.rcmuzayede.com, www.tepenautilus.com  adreslerinden de incelenebilecek.Tepe Nautilus etkinlikleriyle ilgili detaylı bilgiye www.tepenautilus.com adresinden ulaşabilirsiniz. Tepe Nautilus’u ayrıca facebook.com/TepeNautilus, twitter.com/TEPENAUTILUS34 ve instagram.com/tepenautilus linklerinden de takip edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder